Rüya tabiri ara

Cover Image

Şemsiye

Ocak 15, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada şemsiye görmek, şemsiye rüyası hayırlı ve güzel rüyalar arasında olmakla birlikte varlığı ile daima size güven verecek sadık dostunuzun varlığına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, bolluk ve bereket  içinde varlıklarını sürdürerek her türlü rızka nail olurlar. Rüyada görülen şemsiye, hayırlı kısmeti, alınacak hayırlı ve güzel habere, beklentilerinizin üstüne çıkmaya, geleceğinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak vefalı dosta sahip olmaya işaret edilir. Rüyasında yağmurlu havada elinde şemsiyeyle yürüdüğünü gören kimse, olması güç bir konuyu çözmek için çevresindeki dostlarının yardımına vakıf kalıp onların düşünceleriyle yola çıkacağına ifade edilir. Şemsiye rüyası aynı zaman da devlet erkanında yer almaya, otoriter sahibi olmaya, insanlara adaletli ve eşit davranarak insanların rızklarını hayırlı yollarla kazanmalarına vesile olmaya sembol edilir. Rüyada görülen şemsiyenin elde açılması, iyi kalpli dosta sahip olmaya işaret ederken, elde açılmaması ise alınacak güzel haberlere, keyfinizin yerine gelmesine işaret eder. Rüyada görülen şemsiye hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz görülen rüyanın hayırlı ve güzel olup hayırlı nasip kapılarını, elde edilecek rızkları, bekar kimseler için kısmeti çağrıştırdığını ifade etmişlerdir. Şemsiye görmek, rüyası hakkında merak ettiğiniz tüm konuları makalemizden görebilirsiniz.

Rüyada Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şemsiye görmek, mal ve ganimete, hayırlı yolculuğa, sadık dosta, girdiğiniz işlerde sağladığınız başarıya, öz güveninizi elden bırakmadan yolunuza devam etmenize yorumlanır. Rüyada yağmurlu havada şemsiyeyle yürümek, iyi huylu dosta sahip olacağınıza, bu kişiden hayır göreceğinize ifade edilir. Rüyada şemsiye görmek, kimi zaman da müjdeli habere, devlet erkanında yer almaya, nasip kapılarınızın açılmasına, birbiri ardına gelecek güzel haberlerle yüzünüzün gülmesine sembol edilir.

Rüyada Kapalı Şemsiye Görmek

Rüyada kapalı şemsiye görmek, kapalı şemsiye rüyası karşınıza çıkacak fırsatlar şeklinde yorumlanıp elinizin bollaşarak mutlak kazanca ulaşma yolunda gideceğinize yorumlanır. Rüyada kapalı şemsiye görmek, bazen de iyi kalpli arkadaşa, sevdiğiniz kimselerden iyilik görmeye, bir çok işte şansınızın açık olmasına sembol edilir.

Rüyada Açık Şemsiye Görmek

Rüyada açık şemsiye görmek, iç huzurun ve rahatlığın simgesi olan açık şemsiye rüyası, huzur ve bereketi, esenliği, yeni iş kapısını, kazanılmış malı işaret eder. Rüyasında açık şemsiye gören kimseler, kendileri için açılmış hayırlı yolda sevdiği kimselerinde manevi desteği ile emin adımlarla ilerleyerek er geç hedefine nail olurlar.

Rüyada Şemsiye Açmak

Rüyada şemsiye açmak, rüya sahibinin nefsine uyarak şeytanın kötülükleri karşısında Allah’a sığınacağına, haramdan ve şerden uzak durarak rızkının helal yollara temin edeceğine yorumlanır. Rüyasında yağmurda şemsiye açtığını gören kimse, bol berekete nail olup nasip kapılarını sonuna kadar açılır.

Rüyada Şemsiye Unutmak

Rüyada şemsiye unutmak, rüya sahibinin iş hayatında yapacağı basit hatalar yüzünden hem kendisini hem de çalıştığı kurumdaki arkadaşlarını zor durumda bırakacağına yorumlanır. İhmallik şeklinde yorumlanan rüya keyfinizin kaçmasına neden olacak olaylara karışacağınıza, canınızın sıkılacağına, yaptığınız bir çok işte beklenilenin altında kazanca ulaşacağınıza ifade edilir.

Rüyada Şemsiye Taşımak

Rüyada şemsiye taşımak, yardımcı tutmak şeklinde yorumlanan rüya rüyayı gören kimsenin işlerini kolaylaştırmak adına hayatının her karesinde yer aldıracak kimse ile birlikte hareket edeceğine yorumlanır. Rüyasında şemsiye taşıdığını gören kimse,  gezmeye ve eğlenmeye düşkün, sosyal aktivitelere gereğinden fazla önem veren, her türlü etkinliği takip eden pozitif kimsedir.

Rüyada Şemsiye Dağıtmak

Rüyada şemsiye dağıtmak, hayırlı ve menfaate, iyilik yapmaya, insanların hayırlı kazanç kapılarına vakıf olmaları için öncülük etmeye yorumlanır. Rüyasında şemsiye dağıttığını gören kimse, hayatının büyük bölümünü iyilik ve güzelliklerle geçirerek manevi değerlerini en güzel şekilde ifşa ederler. Şemsiye dağıtmak, rüyası bazen de büyük fedakarlığa, el açıklığına, hayırduası almaya sembol edilir.

Rüyada Şemsiyenin Uçması

Rüyada şemsiye uçması, bu rüya yaşanılacak hayal kırıklıklarını, mal varlığınızın yok olmasına sebep olacak sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyasında şemsiyenin uçtuğunu gören kimse, planlarında terse düşerek olumlu gözlerle baktığı bir çok işte yenilgiye uğrarlar.

Rüyada Renkli Şemsiye Görmek

Rüyada renkli şemsiye görmek, bu rüya hayatın her karesinden zevk almaya, daima olumlu ve güzel düşünceleri içinizde yaşatarak daima pozitifliğe yöneleceğinize yorumlanır. Rüyasında renkli şemsiye gören kimse, yeniliklere ve sürekliliğe açık olup daima kendisini geliştiren, davranışları ile çevresine örnek teşkil eden, bir çok işte kararlı kimsedir.

Rüyada Şemsiye Çalmak

Rüyada şemsiye çalmak, bu rüya kişinin istemeyerek bir başkasının hakkına girerek o kimsenin günahına gireceğine, kazandığı rızkını kötü amellerde kullanacağına yorumlanır. Rüyasında şemsiye çaldığını gören kimse, hayırlı ve helal olan rızkına, haram katarak şeytana uyduğu gibi Allah’ın emir ve buyruklarına da karşı gelmiş olur.

Rüyada Şemsiye Altına Girmek

Rüyada şemsiye altına girmek, bu rüya rüyayı gören kimseye, bir çok konuda yardım edecek, fikirleri ile kişiye her daim faydalı fayda sağlayacak vefalı bir dostun varlığına işaret eder. Rüyada şemsiye altına girmek, kendinizi güvende hissetmeye, şans ve kısmete, elinizin bollaşmasına, size ve ailenize fazlasıyla yetecek bir çok rızka nail olmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3939