Rüya tabiri ara

Rüyada Sela Sesi Duymak

Mayıs 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sela sesi duymak kişinin hoşuna gitmeyecek, üzüntü verecek bir haber almasına işaret eder Rüyamızda sela okunması aynı zamanda rüya sahibinin davranışlarının Allah katında kabul görmediğini, dinen caiz olmayan şekilde yaşam sürdüğünü ve kırıcı bir kimse olduğunu da gösterir. Sela okunması, rüya sahibi için zarar göreceği durumlara ve sözlere delalet eder.Rüyada sela sesi duymak, rüya sahibinin iş veya özel yaşamında sorunlu giden bazı olayların artık sonlandırması gerektiğine delalet eder. Kişinin artık olumlu yada olumsuz bir karar vermesi gerektiğine işaret eder. Bazı islam alimlerine göre rüyada sela sesi duymak, kötü bir havadis almaya ve moral bozukluğu olarak da rivayet edilmiştir.

Ölüm acısı yaşayan kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Kayıp sonrası duyulan derin acı, ölümcül bir hastalık sürecinde olunması veya ölümden korkulması gibi hallerde kişi rüyalarında sela sesi duyabilir. Hem ölümden korkmaya, hem de yaşanılan kayıptan etkilenen ruh haline işaret eder. Sela sesi duymak aynı zamanda beklenen bir ölüm haberinin de kişinin bilinçaltında yer etmesi ve sürekli olarak bu gerginlikle yaşıyor olduğu anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada sela okunduğunu duymak, kişinin rüyasında tanıdığı birinin selasının okunduğunu duyması o kişinin ömrünün uzayacağına delalet eder. Rüyada görülen kişinin yaşamında güzel gelmelerin olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya gören kişinin yakın çevresinde bulanan birinin vefatına yada yaşlı birinin ölümden korkmasına rivayet edilmiştir. Rüyada sela sesi duymak, rüya sahibi için sonlanması gereken bazı şeylerin olduğuna yorulur.

Rüyada sela okumak, rüya sahibinin istemediği ortamlarla karşılaşacağına ve sıkıntı ve stres içersine girmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bir takım kötü olaylar içersine gireceğine ve bundan zarar görmeye delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin başına gelecek bela ve musibetlere rivayet edilmiştir.

Rüyada sela okutmak rüya sahibinin yaşamındaki olacak olan olumlu gelişmelere yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişinin yüksek mevkilerde makam sahibi olacağına ve kendisine bağlı çalışanlar olmasına delalet eder.

Rüyada sela dinlemek kişinin bir geçiş döneminde olduğuna sıkıntı ve stres yaşadığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin el açıp Allah’a yönelirse bu dönemi atlatacağına ve eski güzel günlerine döneceğine delalet eder.

Rüyada Kendisi İçin Sela Verildiğini Duymak bu rüya kişinin arkasında kendisini çok seven insanları bırakacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse vefat ettiğinde çevresinde büyük bir üzüntü hakim olur. Kendisi için sela verilirken o alanda bulunduğunu görmek, kişinin gerçekk hayatında bilmemesi gereken şeyleri öğreneceğine yorumlanır. Kendi adında birisi için sela verildiğini duymak ise, birisinin rüya sahibine önemli bir iyilik yapacağına delalettir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak Rüyada duyulan ezan sesi dini bir alimle tabir olur. En zor zamanda bir anda çıkıp gelecek olan birinden yardım görüleceği anlamı taşır. Ezan sesini uzaktan duymak, kişinin farkında olmadan korunup kollanması anlamına gelir. Ezan sesini çok yakından duyan kimse, o kişiden gelen yardımların bizzat şahidi olur.

Rüyada Sela Okumak Rüya sahibinin kişiliğindeki değişikliklere delalet eder. Dini duyguları daha baskın olarak hissetmeye başlar. Çevresindeki insanlara öğütler vermeye, onlara doğru bildiklerini anlatma arzusu içerisinde olur. Rüyada yüksek sesle sela okumak, bir topluluğa hitap etmekle tabir olur. İçinden kısık sesle sela okumak ise, davranışları ile başkalarına örnek olmaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1898

Rüya Sitesi Linkleri