Rüya tabiri ara

Rüyada Sel Baskını Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada sel baskını görmek, hayra yorulmayan, belaları ve sıkıntıları ifade eden rüyalardandır. Kişinin hayatı kadar, yakın çevresi hatta yaşadığı topluluk veya toplumu ilgilendiren sorunların gündeme geleceğini, ülkede huzuru olumsuz etkileyen bazı olaylar neticesinde gerginliklerin artacağını bildirir. Sel baskını, uyarıları kulak arkası eden kişilerin göz göre göre hataya düşeceklerini, hayatlarında garanti altına aldıkları her şeyi bir anda kaybederek tüm yaşantılarını sorgulamaya başlayacaklarını da bildirir. Düşman saldırısına uğramak olarak da bilinen rüya, kişinin hasımlarından göreceği kötülüklerin yakın zamanda artacağına ve fiziki olduğu kadar maddi kayıplarının da olacağına alamettir. Manevi olarak üzüntü içinde kalmanın, yaşanan kayıplardan dolayı derin bir moralsizlik, mutsuzluk yaşamak demektir. Güvenilen insanların azalacağı, kişinin hiçbir şeyden emin olamayacağı ve kafasının karışacağı, hayatının allak bullak olacağı sıkıntı bir sürecin habercisidir.

Rüyada Sel Baskınında Boğulmak

Yorucu olduğu kadar yıpratıcı, bıktırıcı gelişmeleri haber verir ve rüya sahibini kendisini her yönden bunalmış hissedeceği bu dönemde sevdiği insanlarla arasında da soğuk rüzgarlar eseceğini, hem iş hayatında bozulmalar yaşayacağını, hem de aile hayatında eskisi gibi mutlu, huzurlu günler geçiremeyeceğini, evlatları olanların iletişim problemleri nedeniyle ev içinde gergin olacaklarını bildirir.

Rüyada Evini Sel Basması

Ev halkından birinin üzüntülü günler geçireceğine, hastalanmasına, huzursuzluk çıkmasına neden olan olaylara ve sözlere işaret ettiği gibi, boşanmalara, büyük kavgalara ve yuvanın dağılmasına da yorumlanır. Hayırla neticelenmeyecek olayları işaret eden rüya, aile birliğinin temelini derinden sarsacak her türlü belayı ve sıkıntıyı işaret ederken, çözümsüz problemler nedeniyle depresyona girmeyi, umutsuzluk içinde yaşayacak olmayı da delalet eder.

Rüyada Sel Baskını Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyin üstüne geldiğini, kendini dünyanın en şanssız kişisi sanmayı ifade eder. Derin bir umutsuzluk yaşandığını bildiren rüya, kişinin yalnızlık duygusunun her geçen gün arttığını, bulunulan ortamlarda mutsuz olunduğunu ve iç huzursuzluğu temsil eder.

Rüyada Sel Baskını Görmek sayfası 30/08/2020 18:50:45 tarihinde 93226 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4881

Rüya Sitesi Linkleri