Rüya tabiri ara

Cover Image

Şekerleme

Kasım 21, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada şekerleme görmek, şekerleme rüyası, sağlıklı ve mutlu geçecek ömre, başarıya, kazanılan zaferlere, hayallere kavuşma adına çizilen yollara işaret eder. Şekerleme, rüyasını gören kimseler, inançlarından ve değerlerinden ödün vermeyerek çizdikleri yolda kararlı şekilde ilerlerler. Bu rüya bazen de duyulacak üzücü sözlere, haksız dedikodulara maruz kalmaya, kısa süreli canınızın sıkılmasına sembol edilir. Rüyada şekerleme gören kimseler, geçirdikleri rahatsızlıklarını Allah’ın izniyle atlatarak en kısa zaman da eski yaşamlarına kavuşma şansını elde ederler. Rüyada görülen şekerleme sembolü hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz, görülen bu rüyanın kişi için son derece hayırlı olup hayatın bir çok karesinde başarıyla ilerleyeceğini ifade etmişlerdir. Rüyada şekerleme görmek, stres ve sıkıntıyı geride bırakmaya, ruh ve beden dinginliğine, vücudun rahatlamasına, kendinizi yeniden doğmuş gibi görmeye yorumlanmaktadır. Rüyada şekerlemeler görmek, özellikle geçim sıkıntısı çeken, iş hayatında maddi zorluk içinde olan kimselerin kendi çabaları ve iradeleri sayesinde zahmet çekmeden istenilen hayata ulaşarak mutlu olacaklarını ifade eder.

Rüyada Şekerleme Görmek Ne Demek?

Rüyada şekerleme görmek, bu rüya yaşanılan sağlık sorunlarından kurtulmaya, kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak rahat hissetmeye, öz güvene işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, bir çok konuda diğer insanlardan kendilerini şanslı görmüş, istedikleri tüm dileklerine zahmet çekmeden ulaşmışlardır. Rüyada şekerleme görmek, gerçek yaşamdan uzak olup, hayalci dünyaya dünya içinde yaşamaya, her türlü sorumluluk duygusundan uzak olup ailenizden gelecek maddi destek altında yaşamaya sembol edilir.

Rüyada Şekerleme Yemek

Rüyada şekerleme yemek, dargınlıkların ve küslüklerin son bulmasına, yaşanılan sorunların tatlıya bağlanarak iki taraflı barış süreci yaşanmasına yorumlanır. Rüyasında şekerleme yediğini gören kimseler, kafalarında canlandırdıkları projelerini gerçekleştirmek adına eyleme geçerek elde ettikleri maddi desteklerle kısa zaman da kendi iş hayalarını kuracaklardır. Şekerleme yemek, rüyası bazen de haneye gelecek misafire, hoş muhabbete,ağız tadına delalet eder.

Rüyada Şekerleme Almak

Rüyada şekerleme almak, bu rüya iş hayatında beklenilen terfiye yükselerek amacınıza er geç ulaşma şansını elde edeceğinize yorumlanır. Rüyasında şekerleme aldığını gören kimseler, yüksek kazanç sağlayan bir çok işlerde ön planda yer alarak aldıkları sorumluluk duygusu ile hayatlarına farklı anlamda yol çizerler. Rüyada şekerleme almak, bazende yapılacak aile ziyaretine, sürpriz etkinliğe, hoş vakit geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Şeker Almak

Rüyada şeker almak, hane içinde yaşanılan kargaşalara son vermeye, aile üyelerini bir araya toplayarak kırgınlıklara son vermeye yorumlanır. Rüyasında şeker aldığını gören kimse, hayatını sevdiği kimselere adamış, ailesini bir arada tutabilmek adına her türlü fedakarlığı öne sürmüştür. Bu rüya gelecek güzel günlere, alınacak hayırlı haberlere, mal mülk sahibi olunmaya ifade edilir.

Rüyada Şekerleme Yapmak

Rüyada şekerleme yapmak, kişinin sosyal yaşamı içinde yaşadığı sıkıntılarından yakın zaman da kurtularak hayatını normal seyrinde devam ettirme şansını bulacağına yorumlanır. Rüyasında şekerleme yapmak, ruhsal ve fiziksel olarak yorgunluğa, kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmeye, sosyal alanda yarattığınız değişikliğinize tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2179