Rüya tabiri ara

Rüyada Şeker Yemek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada şeker yemek, hayatın eğlenceli bir şekilde yaşanacağına, dert ve tasa çekilmeyeceğine ve zengin olmaya tabir edilir. Aynı zamanda zorluk çekilerek kazanılan paraya, mutluluğa, rahat yaşama, hasta iseniz şifa bulacağınıza ve kısmetli evlatlara tabir edilir. Bazen de rüyada pamuk şeker görmek, sanat ile uğraşıp tanınmaya ve çekilen sıkıntılardan kurtulmaya şeklinde de yorumlanmıştır. Rüyada şeker yemek, yakın bir zaman içerisinde güzel bir olay yaşanacağına ve bu olayın kişiyi mutlu edeceğine yorulmuştur. Bir başka yoruma göre de rüyada küp şeker yemek, sevince kavuşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, merhametli dosta, verdiği söze bağlı kalınacağına, renkli şeker yemek istenilen kuvvete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, sosyal yaşamda muvaffakıyete, getirili işler yapacağına, sorunlarından uzak bir hayat sürdüreceğine delalettir.

Olumsuz yorum olarak fakirliğe, mutsuzluktan sıyrıla mamaya, huzurunun kaçacağına, korkuya olmasına, eğitimsiz bir düşmana yorulmak tadır. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle derler: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği itibarlı mertebeye, zamanla beklediği itibara, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu şöhrete, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu kazanca işarettir.

Rüyada yenilen şeker çeşitlerine göre de farklı şekillerde yorumlanmıştır. Örneğin rüyada yeşil şeker yemek, bir seyahat, değişiklik bu rüya ile ilgili olarak yapılacak olan değerlendirmelerden sayılabilir. Bu değişiklik, gezi, kısıtlı bir dönem ve etkiyi kapsamaktadır. Gezinin günü birlik olmayacağı söylenebileceği gibi, uzun süreli olmayacağı konusunda da yorum yapılabilir. Bu gezinin özelliği hava değişimi şeklinde olmasıdır. Rüyada toz şeker yemek, burada aileninde konuya dahil olmasından bahsedilebilir.

Kısa süreli olacak olan mutluluk ve değişiklik için ailenin de olumlu etkilenmesi beklenebilir. Burada sembol ize edilen toz şeker, ailenizin kısa süre yaşayacak olduğu mutluluk dönemine işaret etmektedir. Rüyada kesme şeker yemek ise, rüyanın kesme şekerle ilgili kısmı için isteyerek veya farkında olmadan çevrenize sağlayacağınız faydayı simgeler. Son olarak rüyada bayram şekeri yemek, bu rüya hakkında manevi etkiden bahsetmek yerinde olacaktır. Kısa sürelide olsa, manevi bir arınma ve olumlu durumdan söz etmek mümkündür.

Rüyada şeker almak; rüyayı gören kimsenin hanesinde yaşadığı kırgınlıkların son bulup rahata ve huzura ermeye, tüm sıkıntılarından kurtulup üzerinde ki sıkıntılardan kurtulacağına kişinin aynı zaman da iş hayatında ki sorunlarında sona erip maddi anlamda bolluğa ereceğine, tüm isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada toz şeker yemek; güç ve kudret sahibi olmaya, iş hayatında mevki ve makam olarak yükselişe ermeye, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza, çok sevdiğiniz hasta olan bir yakınınızın sağlığına kavuşarak eski hayatına döneceğine işaret ederken bu rüya aynı zaman da olumsuzluğa kişinin başına gelecek musibetlere yorumlanır.

Rüyada kestane şekeri görmek; maddiyata gelecek berekete, huzurlu olmaya, yüksek gelire, fakirlikten iyi duruma geçmeye, karlı yatırımlar yapacağına, Salih çocuğa, yağmura, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada çuval dolusu şeker görmek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyada görülen şekerin çokluğu ya da azlığı kişinin kısmeti olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler ummadığı bir yerden müjdeli haber alarak maddi anlamda huzura ve bolluğa erecektir.

Rüyada çikolatalı şeker yemek , çikolatalı şeker rüyası kısmeti çağrıştırıp kişinin hayatını olumlu yönde değiştirecek kimse ile yoluna devam edeceği anlamına gelir. Rüyasında çikolatalı şeker yediğini gören kimse, çevresinden gördüğü ilgi ve alakadan yana mutlu olup kendisine uzatılan dost ellerini geri çevirmezler.

Rüyada şeker dağıtmak; rüyada şeker dağıtmak ya da ikram etmek hayır işi yapacağınıza, maneviyata erip huzura ve esenliğe ereceğinizi, kazançlarınızın büyük bölümünü hayır amaçlı kullanacağınıza, insanları mutlu edecek faydalı işler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada şeker dağıttığını görmek aynı zaman da kişinin arzu ettiği çok istediği bir dileğinin yerine gelerek yaptığı hayra delalet eder.

Rüyada şeker satmak; rüyayı gören kimsenin kısa süreli maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayıp üzüleceğine, çok sevdiği bir yakınından zarar göreceğine, iş hayatında yaptığı her işi eline yüzüne bulaştırarak insanların güvenlerini kaybedeceğine, talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören sürekli depresyon içinde olan, yaptığı hatalarından ders almayan, insanlara kendinden uzaklaştıran bencil kişilere işaret eder.

Rüyada çuvallarla dolu toz şeker görmek; rüyayı gören kimsenin çok büyük işlere imza atıp başarılı birden fazla çalışmalar yapacağına, aldığı her işi başarıyla yerine getirmesinden dolayı kısa zaman da mevki ve makam yönünden yükselerek kariyer hayatında zirveye ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada çuvallarla dolu kesme şeker görmek; rüya sahibinin çok para getirecek işlere gireceğine, bu işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, ailesiyle çok istediği hayatı yaşayıp hareketli kısa süreli tatile çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen çuvallarla dolu şeker aynı zaman da kişinin kısmeti ve şansı olarak ta işaret edilir.

Rüyada şeker çikolata görmek; rüya sahibinin sürprizlerle dolu eğlenceli hareketli bir yaşamı olacağına, enerji dolu çevresine pozitif enerji veren güler yüzlü bir insan olduğuna, yaptığı işlerin ve kazançlarının büyük bölümünü hayır amaçlı kullandığına aynı zaman da insanlar arasında her zaman sevilip saygı duyulduğuna yorumlanır.

Rüyada şeker çuvalı görmek; bolluk bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin çok kazanç getirecek işlere girip bu işlerde yükseleceğine, çevresinin desteği sayesinde farklı iş kollarına yöneleceğine, yaptığı tüm işleri büyük kararlılıkla yerine getirip, başarısını yükselteceğine aynı zaman da sık sık ibadet amaçlı dini yerleri ziyaret edeceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1966