Rüya tabiri ara

Rüyada Şeker Görmek

Şubat 13, 2019 - Okuma süresi: 13 dakika

Rüyada şeker görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında kendini geliştirmek için elinden gelenin fazlasını yapacağına işaret eder. Rüyada şeker yemek, helal para kazanacağına eşine ve çocuklarına iyi yatırımlar yapacağına yorumlanır. Rüyada şeker toplamak, kişinin hane içindeki mutluluğunun daim olacağına neşesinin etrafındaki insanlara kadar yansıyacağına delalet eder. Rüyada şeker almak, iş hayatında fazla mesai yaparak çalıştığından daha fazlasını kazanacağına bolluk içinde yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada şeker ağacı görmek, ufak ufak yatırımlar yapacağına bu yatırımlar sayesinde geçimini kolaylaştıracağına işaret edilir.

Rüyada şeker yediğini görmek, hane içerisinde sıkıntı yaşatan olayların son bulacağına hane içindeki huzuru kaçıran olaylardan kurtulup rahat bir yaşam sürmeye tabir edilir. Rüyada şeker yiyen birini görmek, maddi kazanca, şöhret sahibi olmaya sizi bekleyen müjdeli haberlerin olduğuna yorumlanır. Rüyada şeker yapmak, iş hayatındaki hırsının ve azminin artacağına çok harika bir hayatının olacağına işaret eder. Rüyada şeker yutmak, saygı değer insanlarla tanışacağı na, onların ortamlarına ayak uydurmaya çalışacağına tabir edilir.

Rüyada renkli şeker görmek, rüya sahibinin yaşaması gereken en güzel duyguları yaşayacağına içinin kıpır kıpır olacağına işaret eder. Rüyada renkli şeker yemek, ağız tadının artacağına tüm beklentilerinin gerçek olacağına hayatının cıvıl cıvıl olacağına yorumlanır. Rüyada renkli şeker almak, mutluluktan yerinde duramayacağına hayallerinin gerçek olacağına saadetinin artacağına delalet eder.

Rüyada bayram şekeri görmek, hem hane içerisinde hem de iş hayatında çok güzel şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada bayram şekeri yediğini görmek, hayalini kurduğu bembeyaz gelinliği giyeceğine, ev sahibi olacağına işaret eder. Rüyada bayram şekeri dağıtmak, sevinçlerinin iki katına yükseleceğine, arzu ettiği her şeye kavuşacağına delalet eder. Rüyada bayram şekeri vermek, kişinin arkadaş ortamında çok eğleneceğine birlikte güzel vakit geçireceğine tabir edilir.

Rüyada birinden şeker almak, rüya sahibinin bir davete gideceğine orada bir çok kişiyle tanışacağı na, kafalarının çok uyuşacağına işaret eder. Rüyada birinden şeker yemek, rüyayı gören kişinin işle ilgili bir kutlama yapacağına, ve o kutlamada çok güzel gelişmeler olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada renkli şeker yemek, ağız tadının artacağına tüm hayallerinin gerçekleşeceğine, yaşadığı hayatın renkleneceğine olacağına delalet eder. Rüyada renkli şeker yapmak, imrendiği hayata kavuşacağına, yeni dostluklar kazanacağına işaret eder. Rüyada yeşil şeker yemek, kariyer sahibi olmaya sabrının sonunda çok güzel olaylar yaşamaya rivayet edilir. Rüyada kırmızı şeker yemek, kişinin karamsarlığının olduğuna ve o karamsarlığı sayesinde hayattan zevk alamadığına yorumlanır.

Rüyada toz şeker görmek, kişinin evlat sahibi olacağına ve bu evladın çok hayırlı olacağına rüyayı gören kişiye çok düşkün olacağına işaret eder. Rüyada toz şeker döküldüğünü görmek, iki kat artacak olan mutluluğa, eğlenceli günlere, mutluluktan uyuyamaya cağına, delalet eder. Rüyada toz şeker vermek, yardımda bulunacağına, dualarının kabulüne yorumlanır. Rüyada toz şeker çuvalı görmek, rüya sahibi hanesine evcil kedi alacağına, bu kedinin eve bereket getireceğine tabir edilir.

Rüyada şeker toplamak, kişinin uzun zamandır beklediği ama bir türlü gerçekleşmeyen dileğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada şeker torbası görmek, kişinin maddi zorluklarını geride bırakıp bol kazançlı işler yapmaya başlayacağına yorumlanır. Rüyada şeker tartmak, rüya sahibinin sağlıklı ve çok tatlı bir kız evladı olacağına rivayet edilir.

Rüyada şeker almak, rüya sahibini bekleyen güzel ve sağlıklı günlere yorumlanmaktadır. Rüyada şeker almaya gitmek, etrafındaki insanlar tarafından çok sevildiğine, ağlayacak bir çok omuz olduğuna işarettir. Rüyada şeker alıp yemek, kişinin çocuğu olmuyor ise hayırlı bir çocuğu olacağına delalet eder.

Rüyada şeker satmak, rüya sahibi şeker sattığı görüyor ise, canınızı yakacak sıkıntılarınızın artacağı olaylar yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada toz şeker satmak, kişinin büyük konuştuğu yani tükürdüğünü yalayacağı bir olay olacağına tabir edilir. Rüyada pamuk şeker satmak, hayat içerisinde büyük kayıplar vereceğine, psikolojisinin bozulacağına işaret eder. Rüyada şeker pancarı satmak, tam feraha erecekken daha üzücü olaylar yaşama yorumlanır.

Rüyada şeker yemek

Rüya sahibinin sıkıntılarının bir süre sonra biteceğini beyan eder. Bu rüyayı gören kişilerin maddi yönden rahata erecekleri ve özel hayatlarında mutluluğu yakalayacakları ifade edilmektedir.

Rüyada kesme şeker görmek

Büyük bir servet elde etmek anlamındadır. Kişinin çok fazla zenginleşerek hem kendisini hem de ailesi ile dostlarını kurtaracağını bildirir. Sonradan zengin olan pek çok insan rüyalarında sık sık kesme şeker gördüklerini söylemişlerdir.

Rüyada renkli şeker görmek

Düğün ile tabir olunur. Rüya sahibini ziyadesiyle sevindirecek bir düğün merasiminin yaşanmasıdır.

Renkli şeker görme rüyalarını özlenen bir insanla yeniden bir araya gelmek biçiminde tabir eden alimler de vardır.

Rüyada elmalı şeker görmek

Sevilip sayılmak anlamına gelir. Kişinin bulunduğu sosyal çevrede önemli bir yere gelmesi ve insanların takdirini kazanmasıdır.

Elmalı şeker gibi belli bir suret (şekil) verilmiş şekerler görmek meşhur olmak manasında da yorumlanmaktadır. Bu rüya tüm toplumun tanıdığı şöhretli bir insan olmaya delalet etmektedir.

Rüyada şekerleme görmek

Kişinin çok arzuladığı hedefe ulaşması yani murat ettiği şeye kavuşması anlamında tabir edilmektedir.

Şekerleme rüyaları ile izhar edilen müjdeli durumların daha çok maddi yaşamla ilgili güzel gelişmeler olduğu da ifade edilmiştir.

Rüyada pamuk şeker görmek

İsabetli seçimler yaparak önemli kazanımlar elde etmek anlamındadır. Kişinin son derece doğru tercihlerde bulunacağı ve bu isabetli tercihleri sayesinde güzel bir yaşam sürdüreceği ifade edilmektedir.

Rüyada toz şeker almak

Gereksiz harcamalar yaparak yokluk içine düşmek manasındadır. Rüyada toz şeker gören kişilerin daha tutumlu davranarak kendilerini bekleyen sıkıntılı sürece hazırlıklı olmaları büyük önem arz etmektedir.

Rüyada çikolata görmek

Büyük ve güzel sürprizler olacağını ifade etmektedir. Kişinin ziyadesiyle sevinmesini sağlayacak şaşırtıcı olay anlamına gelir.

Kişinin rüyada üzerine çikolata bulaştırması ise pek hayırlı kabul edilmez ve rüya sahibi hakkında hiç de hoş olmayan dedikoduların çıkması biçiminde tabir edilir.

Rüyada bayram şekeri görmek

Önemli bir ilahi ikaz olarak değerlendirilmelidir. Zira bir kişinin rüyada bayram şekeri görmesi yakınları tarafından aldatılmak üzere olduğunu beyan eder.

Bu rüya kişiye “Akrabalarına ve arkadaşlarına koşulsuz şartsız güvenme. İçlerinden bazıları seni kandırarak menfaatleri uğruna çabalayabilir. Karar verirken duygularından ziyade mantığınla hareket etmen faydalı olacaktır.” mesajı vermektedir.

Rüyada lokum görmek

Rüyada lokum görmek iki farklı alanda hayırlı gelişme anlamında yorumlanır:

Rüya sahibi yeni bir meslek öğrenerek insanların takdirini kazanacaktır. İcra edilecek bu yeni uğraş kişiye maddi manevi bakımdan pek çok yarar getirecektir.

Rüyada lokum yediğini görmek aynı zamanda kişinin hiç beklemediği bir yerden büyük bir gelir elde edeceğini ifade etmektedir.

Rüyada şeker çuvalı görmek

Kişinin rızık kapılarının sonuna kadar açıldığını beyan eden bir rüyadır. Bol kazanç anlamına gelir. Rüyada şeker çuvalı gören kişilerin borçlarından kurtularak maddi anlamda rahat edecekleri ifade edilir.

Rüyada şeker ikram etmek

Çaresiz ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmek anlamında tabir edilir. Yani insanların rızık temin etmesine vesile olup büyük hayır işlemek anlamındadır.

Gebe bir kadın rüyasında insanlara şeker ikram ettiğini görürse doğacak çocuğunun büyük bir alim olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada şeker satmak

Eğer rüyada şeker sattığınızı görürseniz can sıkıcı bazı olaylar yaşama ihtimaliniz ortaya çıkar. Moral bozukluğuna neden olacak bu olayları en hafif sarsıntı ile geçirmek için kişinin kendisini bekleyen sürece hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin son zamanlarda gıybet günahına meylettiğini ifade eder. Rüya sahibinin başka insanlar hakkında ileri geri konuşarak dinen caiz olmayan bir iş yaptığını beyan eder.

Rüyada şeker satın almak

Şeker satın alma rüyaları en hayırlı rüyalardan biri kabul edilir ve kişinin yaşamında görülecek pek çok olumlu gelişmeye işaret eder.

Rüyada şeker satın aldığını gören kişinin yaşamı eskisi gibi olmayacak ve her manada hayatı güzel bir hal alacaktır.

Rüyada şeker dağıtmak
Kişinin emeklerinin karşılığını alması anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun zamandır uğraş verdiği bir alanda sevindirici haberler almasıdır.

Bazı alimlere göre rüyada şeker dağıtmak kötü alışkanlıkları terk ederek daha olumlu bir karaktere kavuşmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada şeker kâsesi görmek

Rüyada görülen şeker kasesinin dolu ya da boş olmasına göre farklı tabir yapılmaktadır.

Görülen şeker kasesi şeker ile doğru ise bu durum parasal konularla ilgili müjde anlamına gelir. Ancak görülen şeker kasesi boş ise rüya sahibinin kötü bir insana muhtaç olacağı tabiri yapılır.

Rüyada çaya şeker atmak

Hayır kazanmak için herhangi bir kuruma yüklü miktarda bağışta bulunmak veya sadaka vererek insanların sevilmesine yardımcı olmak anlamına gelir.

Rüyada çaya ya da başka bir içeceğe şeker kattığını görmek sorunların çözümünü ertelemek anlamında da tabir edilir. Buna göre rüya sahibinin yüzleşmek zorunda olduğu sorunları çözmek için daha fazla oyalanmaması tavsiye edilmektedir.

Rüyada okunmuş şeker görmek

Okunmuş şeker görmek borç ile tabir olunur. Rüya sahibinin ödemekte çok fazla zorlanacağı büyük borç yükü anlamına gelir.

Okunmuş şeker görmek bazı kaynaklarda hafif sağlık sorunları yaşamak anlamında da tabir edilmiştir.

Rüyada şeker çalmak

Rüya sahibinin kendisini seven ve kendisine değer veren insanları kıskandığını ifade eder. Kişinin son zamanlarda nefsine yenik düştüğü ve yakın çevresinde bulunan başarılı insanları kıskandığı yorumu yapılır.

Rüyasında şeker çaldığını gören insanların daha sağlam bir ruh yapısına sahip olmak için duaların manevi gücüne sığınmaları tavsiye edilmektedir.

Rüyada tatlı yaptığını görmek

Rüyada herhangi bir tatlı türü yaptığını görmek ticarette başarılı olmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilerin yapacakları her türlü alışverişten kazançlı çıkacakları yorumu yapılır.

Eğer kişi rüyasında arzuladığı tatlıyı yapamıyorsa ya da tatlıyı yaparken yakıyorsa bilmelidir ki ibadetleri konusunda uyarılmaktadır. Kişinin namaz, oruç ve zekât gibi ibadetlerini layıkıyla yerine getirmediğini ifade eden bu rüyanın mesajına kulak vermek rüya sahibi için en isabetli tercih olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3723