Rüya tabiri ara

Şehitler

Rüyada şehitler görmek, şehitler rüyası hak yolunda olmayıp inanmayanları yola döndürmek adına verilen mücadelelerde şehitlik mertebesine eren kimselere işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, çevresi tarafından sevilip sayılan, insanların örnek aldı...

Rüyada şehitler görmek, şehitler rüyası hak yolunda olmayıp inanmayanları yola döndürmek adına verilen mücadelelerde şehitlik mertebesine eren kimselere işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, çevresi tarafından sevilip sayılan, insanların örnek aldığı yaptığı her işi mutlak zaferle sonlandıran kimsedir. Rüyada şehitler görmek, bazen de arkanızdan dua edecek kimseler bırakmaya, maddi değerlerin yanı sıra manevi değerlerle de gönlünüzü zengin kılmaya ifade edilir. Şehitler ifadesi bazen de onurlanıp gururlanmaya, takdir edilmeye, alim kimseler ve din adamlarınca örnek teşkil edilmeye tabir edilir.

Rüyada Şehitler Görmek Nedir?

Rüyada şehitler görmek, inanmayanları ve yoldan sapmış kimseleri yola döndürmek için verilen savaşlara alim kimselerden olmaya, çevreniz tarafından sevilmeye yorumlanır. Şehitler rüyasını gören kimseler, yaptıkları ile bir çok insanın sevgisini kazanmış, insanların taktir ettiği, eli açık yardım sever kimselerdir. Rüyada şehitler görmek, bazen de onurlanıp gururlanmaya, hayırlı ve güzel işlere vesile olmaya, eli açık paylaşmayı seven kimselerle birlikte hareket etmeye ifade edilir.

Rüyada Şehit Olan Birini Görmek

Rüyada şehit olan birini görmek, kazanç ve mutluluk  anlamı taşıyan bu rüya kişinin hayat boyunca karşısına çıkan her türlü engeli zorluk çekmeden aşarak mükafata ereceğine tabir edilir. Rüyada şehit olan birini görmek, öz güvene, yanılma kaygısı gütmeden hayatı yaşamaya, her türlü nimete ulaşma şansını bulmaya ifade edilir.

Rüyada Şehitler İçin Ağlamak

Rüyada şehitler için ağlamak, sevinç gözü yaşı dökmeye, hanenizde yaşanılan bir olaydan yana hislerinizi gizlemek konusunda zorluk çekmeye ifade edilir. Rüyada şehitler için ağlamak, şehit olan yakınlarınıza dualar ile kabirlerini huzurlu kılmaya, onları unutmayarak vefa borcunuzu ödeme arzusu gütmeye ifade edilir.

Rüyada Şehitler İçin Dua Etmek

Rüyada şehitler için dua etmek, kişinin çıkarlarını gözetmeksizin başkalarının mutluluğu için uğraşarak hayatının belli kısımlarında kendisinden taviz vereceğine yorumlanır. Rüyada şehitler için dua etmek, ihtiyacı olan kimselere yardım elini uzatmaya, varlığınız ile sevdiğiniz kimselere güven vermeye, insanlar tarafından her daim hayırlı ve güzel dileklerle anılmaya ifade edilir.

Rüyada Şehitler Mezarlığı Görmek

Rüyada şehitler mezarlığı görmek, rüya sahibinin geçmişinden ders alarak geleceğini hayırlı yönde etkin kılma amacına gideceğine, her türlü kötülüklerden ve belalardan uzak olup rızkını helal yollarla kazanacağına yorumlanır. Rüyada şehitler mezarlığı görmek, aynı zaman da vefasızlığa, ölmüş olan yakınlarınıza karşı dualarınızı eksik kılmaya, hataya yer vermeye ifade edilir.

Rüyada Şehitler Cenazesi Görmek

Rüyada şehitler cenazesi görmek, gören kimse için son derece hayırlı olan bu rüya kişinin farkında olmadan yaptığı iyilikten dolayı maneviyatının yükselip Allah katında hayırlarının kabul görüleceğine yorumlanır. Rüyasında şehitler cenazesi gören kimseler, güzel ahlakları ve iyi halleriyle insanların gönüllerinde taht kurmuş, her türlü hayrı kendilerine vazife kılmış inançlı kimselerdir.

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek, kişinin geçmişte yaptığı hatalarından ders çıkararak günahlarından dolayı tövbe ederek af dileyeceğine yorumlanır. Rüyada şehitlik görmek, mevki ve makama ermeye, gönülleri hoş kılmaya, Allah’ın huzuruna günahsız şekilde çıkmaya ifade edilir. Şehitlik rüyası bazen de Yaradana sığınmaya, secde etmeye, günahlardan kaçınmaya, yoldan sapmadan ömrü güzel kılmaya ifade edilir.