Rüya tabiri ara

Rüyada Sarma Yemek

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarma yemek, rüya sahibi açısından beklenmeyen kazalar ve aksiliklerin olmasına işaret eder. Rüyasında yaprak sarması yiyen kişiler, yaşamında zorlukların hakim olduğu bir dönemden geçerler. Bu nedenle daha fazla çabalamalı, daha fazla fedakarlık yapmaları gerekir. Kişinin daha zor bir yaşamının olacağını, daha çetin koşullarda bir yaşam süreceği, bu güne kadar yaşanan her şeyin bir anda alt üst olacağı, aile düzeninde bile aksamalar olacağı şeklinde yorumlamalar yapılır. Bu rüya hane içinde huzursuzluk yaratacak, çeşitli kırgınlıklara neden olacak, aile bireylerinin kavga etmesini sağlayacak bir rüyadır. Rüyada sarma yemek kişinin iş yaşamında da olumsuz etkilere neden olur. Girişimler hayal kırıklıklarla sonuçlanır, yapılacak yatırımlar zararla kapatılır. Bu açıdan rüya olumsuz tabir edilir. Ancak rüya sahipleri her zaman yaşamlarını düzenleyebilir, rüyaların verdiği işareti olumlu yönde kullanabilir.

Rüyada sarma yapmak ve yemek ise, rüya sahibi taze olan yapraklarla sarma yapar ve yerse, yepyeni bir iş kurar ve bu yolla helal rızık kazanma şansı elde eder. İşyerini büyütür, kazançlarını katlar. Bu nedenle sabırla çalışması gerekir. Bu şekilde sarma yapan ve yiyen kişiler yaşamlarında maddi sıkıntı çekmez, hatta birikim bile yapabilir. Bu rüyayı yorumcular kişinin yatırım yapmasına, geleceğini bu şekilde güvence altına almasına tabir eder. Gelirlerinden ihtiyacı olanlara destek olur, çevresindeki kişilerin takdirini kazanır. Bu kişilerin toplumdaki itibarı artar, saygınlık kazanırlar.

Rüyada sarma yemek, rüya sahibinin işsiz olması halinde yeni bir iş olanağına kavuşmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler yaşamı boyunca çalışacağı, geçimini sağlayacağı güzel bir işe sahip olur. Bu rüya kişinin memuriyet yapmasına, sürekli ve kesintiye uğramayan bir gelirinin olmasına tabir edilir. Bazı yorumcular bunu kişinin son derece bencil olmasına, etrafındaki kişilere iyilik yapmayı düşünmeyen biri olduğuna tabir edilmiştir. Bu aynı zamanda birden ortaya çıkacak olan hastalığa, bu nedenle kişilerin geçim darlığına düşmesine delalet eder. Rüyada sarma gören kişiler çok önemli bir ortama girer, burada önemli kişilerle tanışır. Yeni ortaklıklar, anlaşmalar yapılır. Rüyada çok miktarda sarma yenmesi ise, maddi olanakların fazla olmasına, gelirin biriktirilmesine işaret eder. Az miktardaki sarma ise, rüya sahibinin geçici bir süre rahatlamasına, elinin bollaşmasına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5216