Rüya tabiri ara

Rüyada Sarma Yemek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarma yemek, rüya sahibinin beklemediği bir anda zorluklarla yüzleşmesi anlamına gelir. Kişinin zorluklarla birlikte bolca stres yaşayacağı bir döneme girmesi ile birlikte fedakârlıklarının da artacağına işaret eder. Her zamankinden fazla fedakârlık yapıp her zamankinden fazla çaba göstermesi gerekecek olan rüya sahibini zor günler bekliyor demektir. Hayatın en zor taraflarını görecek olan kişinin, aile yaşantısı da bir anda alt üst olacak ve her şey tersine dönecektir. Aynı durum iş hayatı içinde geçerlidir. Kişinin kritik anlarda yanlış yatırımlar yapması onu ciddi zararlara uğratacağı gibi huzursuzluklarla dolu bir ömre işarettir.

Sarma Yapmak

Bir kişi rüyasında taze yaprakları alıp sarma yaptığını görüyorsa bu güzle bir rüyadır. Mesela kişinin kendisine yeni bir iş kurarak kazancını arttıracağı ve bunu da helal yollardan yapacağına delalettir. Ayrıca böyle bir rüya gören kişinin hiçbir zaman darlığa düşmeyeceği her zaman kenardaki parasına güvendiği anlamına da gelir. Kısacası tasarruflu ve parasını korumayı bilen biri olarak değerlendirmek mümkündür.

Sarma Görmek

Rüyasında yaprak sarması gören kimse işsiz ve iş arıyorsa, artık son derece memnun olacağı uzun soluklu bir iş bulacak demektir. Memur olarak çalışmak gibi pozisyonlarda iş bularak kazancının da sürekli ve kesintisiz olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu rüya kişinin bencil bir ruha sahip olmasına ve çevresindekilerle hiç yardımı dokunmamasına da işarettir. Kişinin gelirinin artacağı ve yeni iş kapılarının açılacağına da delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1342