Rüya tabiri ara

Cover Image

Şarjör

Kasım 19, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada şarjör görmek, bu rüya kişinin iş hayatında bir takım değişikliklere yol alarak riskli yatırımlarda bulunacağına yorumlanır. Rüyasında şarjör gören kimse, girdiği bir takım işlerde başarısızlığa uğrayarak kendi hatasının cezasını çeker. Rüyada şarjör görmek, aynı zamanda kişinin çevresinde olup bitenlere karşı son derece duyarlı olup düşmanlarından gelecek kötülüklere karşı akılcı tutum sergileyeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler duygularını iş hayatıyla kesinlikle karıştırmayarak, girdikleri her işi mantık çerçevesinde kılarlar.

Rüyada Şarjör Görmek Ne Demek?  

Rüyada şarjör görmek, şarjör görmek rüyası bir çok düşmana sahip olmaya, iş hayatınızdan güçlü rakiplerle uğraşmaya, ticari anlamda yaşanan zorluklara işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler dik duruşlu, ayakları yere sağlam basan olası olaylarla etkilenmeyen güçlü karakterli kimselerdir. Rüyada şarjör görmek, bazen de erkek evlat sahibi olmaya, neslinizin devamlılığına, şükretmeye ifade edilir.

Rüyada Boş Şarjör Görmek  

Rüyada boş şarjör görmek, rüya sahibinin olur olmaz her şeye burnunu sokarak başını dertten kurtaramayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin merak duygusu fazla gelişmiş, her şeyden etkilenen, oluşan olaylardan nem kapan kimselerdir. Boş şarjör rüyası bazende yalan yanlış haberler almaya, psikolojik sorunlar yaşamaya üzülmeye ifade edilir.

Rüyada Silah Ve Şarjör Görmek  

Rüyada silah ve şarjör görmek, güçlü karakterli dostlara sahip olmaya, hayatınızı mutsuz kılacak olası bir çok soruna çözüm bulmaya yorumlanır. Rüyasında silah ve şarjörü bir arada gören kimse, yakın zamanda kendisini bekleyen kötülüklerle savaş içine girerek hayatını zora sokar.

Rüyada Dolu Şarjör Görmek   

Rüyada dolu şarjör görmek, bu rüya gelecek kaygısı güden kimselerin ilerde yaşanabilecek olaylar için önlem aşamasına giderek hayatını garantiye alma aşaması güttüklerine yorumlanır. Rüyasında dolu şarjör gören kimseler, bir çok olayın üstesinden gelmiş insanların gözünde fazlasıyla değer kazanmış itibar sahibi kimselerdir.

Rüyada Şarjör Ve Mermi Görmek 

Rüyada şarjör ve mermi görmek, hayatınıza giren kimseyle sağlam ikili dostluklar kurmaya, her türlü olaya karşı sırt sırta mücadele vererek düşmanlarınıza karşı yüzünüzü güldürme meye ifade edilir. Rüyada görülen şarjör ve mermi sembolü bazende açılan umut kapılarına, yeni nasiplere, kazanç getirecek işlerde öncülük etmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1258