Rüya tabiri ara

Rüyada Sarılmak (İslami Yorumu)

Ekim 1, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarılmak , rüyayı gören kişinin sağlıklı bir ömre sahip olacağına , uzun süre boyunca sevgilisiyle beraber birlikte olacağına , yakın çevresinde yardıma muhtaç olan insanlara yardımlar edeceğine,

dostlarıyla beraber günlerinin iyi geçeceğine , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve alacağı güzel bir haber sayesinde mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Rüyada bir kadına sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da iyi bir kul olup maneviyatınızın güçleneceğine işaret eder.

Rüyada erkeğe sarılmak , aile bireylerinizle beraber bir iş birliğinde olarak hayırlı işler yapacağınıza yorulur.

Rüyada tanıdığınız birisine sarıldığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da birisinden hem maddi hem de manevi olarak bir destek alacağınıza delalet eder.

Rüyada tanımadığınız birisine sarılmak , çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglara , sevgiye , güzel bir muhabbete ve saygıya işaret eder.

Rüyada bir düşmana sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek hayatta dargın olduğunuz birisi ile barışacağınıza ve eski halinizden daha iyi olacağınıza alamet eder.

Rüyada eşinize sarıldığınızı gördüyseniz , ailenizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , mutlu olacağınıza ve onlarla beraber güzel muhabbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada sevgilinize sarıldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir mutluluk ve duygusal şeyler yaşayacağınıza,

sevmiş olduğunuz insanlar tarafından değer göreceğinize ve üstün tutulacağınıza delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1501