Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarı kuş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir hastalık ile karşılaşabileceğine delalet eder. Rüyada sarı kuş görmek genel olarak hayırlı olarak yorumlanmıyor. Rüyada sarı kuş görmek hastalığa delalet ettiği gibi aynı zamanda kötü bir haber almaya, işlerin bozulmasına, para kaybetmeye, borcun git gide artmasına fakat ödenemeyerek sıkıntı yaşamaya delalet eder.  Rüyada sarı kuş ayrıca sevdiği ile ayrılık yaşamak, hasret çekmek, psikolojik olarak üzüntü yaşamaya ve yıpranmaya delalet eder.

Rüyada Sarı Kuşun Öldüğünü Görmek

Rüyada sarı kuşun öldüğünü görmek, rüyayı gören kişiyi derinden sarsacak olan bir habere delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere gören rüyayı gören kişinin uzun süredir sonuçlanması gereken bir şeyin sonunda düzene girerek çözümleneceğine, yarım olan işlerin çözümleneceğine tabir olur. Sıkıntı veren bir durumdan kurtularak feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada Sarı Kuşu Beslediğini Görmek

Rüyada sarı kuşu beslediğini görmek, rüyayı gören kişinin sağlığına zarar veren bir alışkanlığından vazgeçmesi gerektiği halde vazgeçemediğine, rüya sahibinin yardım alması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin geri dönüşü olmayan bir yolla gireceğine de tabir olunur.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda haber alacağına delalet eder. Rüyada görülen kuşun rengine göre haberin iyi ya da kötü olduğuna yorum yapılır. Uzaktan gelecek haber olarak tabir olunmasının yanı sıra kuşun türüne ya da durumuna göre de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2324