Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sarı kedi görmek, rüya sahibi açısından daha önceden yapmadığı hatalara yorumlanır. Bu hatalar yüzünden çevresindeki kişileri küstüreceğine, onların kızmasına neden olacağına, bu sebeple kişinin yanlışlara yöneleceğine işaret eder. Kişinin kötü niyetli kişilerin aklına uyarak, aynı yoldan gideceğine, bu yüzden canını ve malını bile tehlikeye atacağına delalet eder. Sarı kedinin sevilmesi halinde rüya sahibinin yanlış şekilde birine kanacağına işaret eder. Bu kişi kendisinin aklını çelecek, onu meşru olmayan yollara sevk edecek, bu yüzden rüya sahibi itibarını kaybedecek, günahkar bir hale gelecektir. Yani rüyada kişinin uygun olmayan kişilerle işbirliğine gireceğine işaret edilir.

Rüyada sarı kedi yavrusunun görülmesi halinde, rüya sahibi kolay yoldan para kazanıp, mal sahibi olmak için, kendisini yoldan çıkaracak, kötü işler yapmasına neden olacak kişilerle dostluk kuracak anlamına gelir. Bu yüzden kişinin haksız kazanç elde edeceğine yorumlanır. Rüyadaki sarı kedinin öldürülmesi halinde, rüya sahibinin kötü düşüncelerinden, hata yapmasına neden olacak hatalı düşüncelerinden, boş hayallerinden kurtulmayı başaracağı, bu sayede her türlü kötülükten arınacağına yorumlanır. Bu sayede kişi rahatlayacak, arzu ettiği huzura kavuşacaktır. Ancak rüya sahibi her zaman helal kazanca yönelecek, haramdan uzak kalacaktır.

Rüyada sarı kedinin benekleri olması halinde, kişinin yaşamında iyi ve kötüyü aynı ana yaşamasına işaret eder. Bu aynı zamanda kişinin kendi düşüncelerini gösterir. İyi olan, merhametli olan düşüncelerinin yanında, haris ve kötü düşüncelerinin olduğunu gösterir. Bunlar rüya sahibinin kendi isteğiyle hayırlı işlere yönelmesine ya da kötü işler yapmasına işaret olabilir. Bu yüzden kişinin seçimini önsezilerine uyarak yapması, her zaman iyi olanların yanında olması gerekir.

Rüyada sarı kedi görmek, genel olarak kişinin hiç yapmadığı kadar büyük yanlışların içinde olduğuna yorumlanır. Sarı kedi büyü olursa, kişinin yapacağı hatalar daha büyük olur, elde etmeyi düşündüğü şeyler için akıl almaz işlerin içine girebilir.

Küçük sarı kediyse, kişinin hataları olsa da, bunların telafisi daha kolay olacaktır. Kişinin yaşamında fazla etkili olmayacak, ancak tedbir almazsa bu hataların yerine daha büyükleri gelecektir. Bu yüzden sarı kedi rüyalarını bir ikaz olarak kabul etmek gerekir.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyasında sarı kedi sevdiğini gören kişinin, onun aklını çelecek ve kendisini doğru yoldan ederek, meşru olmayan yollara sokacak, bu nedenle de hem itibar kaybetmesine hem de Allah katında günahkâr olmasına neden olacak bir kişiye kanacağına ve ona uyarak kendisiyle işbirliği yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan kazanç ve mal edinmek için kafasına girmeye çalışan ve onu yüz kızartacak işlerin içine çekecek olan kimselere yakınlaşacağına ve tabir yerindeyse şeytana uyarak o kimseler nedeniyle haksız kazanca bulaşacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Kedi Öldürmek

Rüya sahibinin kafasındaki kötü düşüncelerden, onu yanlışa sürükleyecek niyetlerinden ve boş heveslerinden kurtulmayı başararak hem kötülükten arınacağına hem de bu sayede hafifleyerek rahatlayacağına ve huzur bulacağına işaret eder. Kişi, az ama helal olsun diye benimsediği yaşam felsefesinden vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Sarı Beyaz Kedi Görmek

İnsanın fıtratına uygun olan iyi ve kötünün bir arada olması anlamına gelir. Yani her insanda olduğu gibi rüya sahibinin de hem iyi hem de kötü düşünceleri olduğuna, isterse hayırlı şeyler yapabileceğine isterse de şerli olaylara karışacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Büyük Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin çok riskli işlere gireceğine ve daha fazlasını kazanmak için herşeyi yapacak kadar gözünü karartacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

639