Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Gelinlik Giymek

Şubat 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Sarı Gelinlik Giymek, rüyada görülen gelin ya da gelinlik her zaman iyi bir biçimde yorumlanır. Rüyasında sarı gelinlik giyen kişi bekar ise, kısa zaman içerisin de evleneceğine işaret olarak kabul görür. Fakat rüyada giyilen sarı renk hastalığa yorumlanır. Buna bağlı olarak da yakın zaman içerisinde yapılacak olan evliliğin pek de mutlu bir evlilik olmayacağını gösterir. Tıpkı bir hastalık gibi derdi çok fazla ve kişiyi hem maddi hem manevi açıdan gayet zorlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişi evlenmek üzere olan bir genç kız ise, kendisinin bir sarı gelinlik ile gördü ise tam oturmamış, sıkıntıları yaşanan bir birlikteliğin içerisinde olduğunu delalet eder. Evleneceği insan ve ya ailesi ile sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntıların ise katlanarak devam edeceğine delalet eder.

Rüya sahibi tarafından görülen gelin yada gelinlik her zaman iyi olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında gelinlik gören, bekarsa kısa süre içinde evleneceğine yorumlanır. Yalnız, rüyada görülmüş olan sarı renk hastalığı simgelemektedir. Buna bağlı olarak yakın zaman da yapılacak evliliğin çok mutlu bir evlilik olmayacağı, aynı bir hastalık gibi zorluğu çok yüksek ve insanı hem maddi hem manevi yönünden yıpratacağı da denilmektedir. Rüyayı gören kişi, evlenmek üzere olan bir genç kızsa, kendisini sarı gelinlikle gördü ise tam oturmamış, sorunları olan bir birlikteliğin içerisinde demektir diye de yorumlanmıştır. Evleneceği insan yada ailesi ile problemler yaşayacağına bu problemlerin ise katlanarak devam edeceğini simgeler. Şayet rüya sahibi erkekse, evleneceği kızın üzerinde sarı gelinlik görmüş olsa, yine aynı durumda sağlıksız ve mutsuz olacak şekilde devam eden bir evliliğe işaret etmektedir. 

Eğer ki rüyayı gören kişi erkek ise ve evleneceği kızın üzerinde sarı bir gelinlik görmüş ise, yine aynı şekilde sağlıksız ve mutsuz bir biçimde devam edecek bir evliliğe delalet eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında görülen sarı gelinliğin içinde hiç kimse yok ise, bu rüyayı gören kişinin hayırlı isteklerinin gerçekleşmesi için az biraz daha zaman ve çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.Rüyayı gören kişi evli ise, evliliğinin yeni ve eskisine göre biraz daha iyi olacağı, bu çiftin arasındaki anlaşmazlıkların zaman geçtikçe hal olacağına veya bu anlamda biraz daha gayret göstermesinin kendisi adına çok daha hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Gelinlik Giymek ve giyinmiş olduğu gelinliği çıkarıp attığını görmek ise, mutsuz ve sağlıksız olacak bir evlilik yapmaktan kıl payı kurtulacağına delalet eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada sarı gelinlik giymek, zorlukları aşarak beklediği toplu mala, mülke, dara düşerek gözlediği saygınlığa, eziyet çekerek kazandığı toplu kazanca, sıkıntıların sonrasında hak ettiği berekete, zorlukların sonunda ulaştığı daha iyi ve güzel bir hayata, güçlükle gözlediği az olan kazancının artmasına, meşakkatle beklediği berekete, maddi yükü bulunan dosttan kurtulmaya, mağlubiyet sonrası özlediği şana, sıkıntı sonrasında hak edilen daha sağlıklı bir yaşama, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzleşeceğine, kaybettikten sonra kazandığı zafere diye de yorum yapılmıştır.

Rüyada sarı gelinlik gören ve giyen, rüyayı gören kişinin uğraş vererek elde ettiği itibara, başarısızlıktan sonra elde ettiği yüksek dereceye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu hünere, parasal yüklü olan tanıdığından uzaklaşmaya, çektiği sıkıntıların sonunda istediği kazancı simgeler. Rüyada sarı gelinlik giymek, sıkıntı sonrası gözlediği ticari kazanca, zamanla kavuştuğu daha fazla kazanca, sıkıntıları aşarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, zamanla kazandığı daha sağlıklı bir yaşama, yakında alınacak olan mutlu edici gelişmelere, sıkıntı sonrası özlem duyduğu rahata, başarısızlıktan sonra düşlediği haysiyete, uğraş vererek kavuştuğu rahata feraha diye yorumlanır. Kötü veya iyi rüyalarınızı hayra yormayı unutmayın ki rüyanız güzel sonuçlansın.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3813