Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Fare Görmek

Rüyada sarı fare görmek, gizli bir düşmanınızın olduğuna işaret etmektedir. Sürekli olarak insanlara iyi niyet gösterip, her zaman için bu iyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz. Hak etmeyen insanlara, hak etmedikleri değeri verdiğiniz için büyük sıkınt...

Rüyada sarı fare görmek, gizli bir düşmanınızın olduğuna işaret etmektedir. Sürekli olarak insanlara iyi niyet gösterip, her zaman için bu iyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz. Hak etmeyen insanlara, hak etmedikleri değeri verdiğiniz için büyük sıkıntılar yaşıyorsunuz. Artık kendinizle kalıp biraz düşünmeniz ve hayatınızdaki insanları düşünerek, sizin verdiğiniz bu değeri hak edip etmediklerine karar vermeniz gerekmektedir. Rüya sahibinin hayatında kendisinin yüzüne gülen ama arkasından iş çeviren fesat bir kadının hayatında olduğuna ve kadının sürekli olarak kendisine zarar vermek için çaba sarf ettiğine işaret etmektedir. İyi niyetinin kurbanı olacağına ve kısa bir zaman içerisinde, bu kadın düşmanı tarafından büyük bir zarar görüp sıkıntılar yaşayacağına ve kendisinin insanlara olan güveninin sarsılacağına bu yüzden de artık insanlara eskisi gibi samimi yaklaşarak onlara iyi niyet besleyemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sarı fare öldürmek rüya sahibinin iş yerinde çalıştırdığı bir ya da birden fazla elemanının yaptığı hatalar yüzünden zarar göreceğine ve alın teri ile kazandığı bütün mal varlığının elinden gideceğine, yaşadığı maddi kayıplar yetmezmiş gibi üzerine bir de büyük manevi kayıplar yaşayıp, büyük sıkıntılar yaşayacak olduğuna işaret etmektedir. İyi niyeti ve insanlara çok güvendiğinden, harama asla el sürmediğinden ve günah işlemekten korkan bir insanın işleri iyi gidiyorken bir anda iflas edip, elinde bulunan bütün birikiminden olacaktır

Rüyada sarı fare yakalamak bekâr bir erkekseniz hayatınıza alacağınız bir kadın yüzünden zarar göreceksiniz. Âşık olduğunuz ve hayatınızı birleştirmek istediğiniz, gözünüzün ondan başkasını görmediği bu kadının gerçek yüzünü anladığınız zaman çok pişman olacaksınız. Çevrenizde bulunan bütün dostlarınız ve ailenizdeki insanların, bu kadının kötü kalpli bir insan olduğunu sizlere defalarca kez söylemelerine rağmen sonunda anlayacaksınız ve büyük bir pişmanlık yaşayacaksınız. Bu rüyayı bir kadın görüyorsa, yıllardır dostum dediği insanın kendisinin aslında dostu olmadığına ve o insanın kendisine yapacağı yanlış yüzünden hem maddi hem de manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine işaret etmektedir. Çevrenizde bulunan insanlara karşı biraz daha dikkatli davranmalısınız.

Rüyada sarı fare ısırması gördüğü rüyada sarı fare ile oynayan bir insanın kötü kalpli ve sürekli günah işlerin biri olduğuna, insanları sürekli olarak kullandığından ve haram kazanç sağladığı için, zengin bir hayat sürüyor ama geçireceği bir hastalık yüzünden akıllanarak tövbe edeceğine işaret etmektedir. Fareyi yakalamaya çalışıyorsanız, bazı problemlerinizden ve korkularınızdan bir başınıza geleceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.