Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Çiçek Görmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarı çiçek görmek bonkör bir tanıdığa, uzaktan gelecek bir hayıra, görgülü ve mertebeli bir kimseye, getirisi yüksek olan gelirler getirecek işlere, kazanılan mala, gelecek malın bereketine, maddi yükü olan kimselerden uzak durulacağına, kısa sürede gelişecek olan güzel beklenmedik gelişmelere, fakirlikten kurtulmaya yorumlanmaktadır. Bunların yanında bazı rüya alimleri rüyada sarı çiçek görmek pek de hayırlı olmadığını söylemektedirler. Onlara göre bu rüya, rüyayı gören kişinin üzgün olmasına, ağız tadının neşesinin huzurunun kaçmasına,hastalığa düşmeye, benzinin solacağına, maddi ve manevi yönden kötü günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sarı çiçek tarlası görmek: Bu rüyayı gören kişinin hayallerinin, emeklerinin, uğraşlarının boşa çıkacağına, büyük heveslerle girilen bir işin başarısızlıkla son bulacağına, büyük hayal kırıklıklarına delalet etmektedir.

Rüyada sarı çiçek dikmek: Rüyayı gören kişinin olmayacak, hayırla sonuçlanmayacak işlerin peşinden gittiği şeklinde yorumlanmaktadır. Kar elde etmek için girdiği işlerde hayal kırıklığına uğrayacağına ve bunların yanında zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada sarı çiçek aldığını görmek: Eğer bir kişi rüyada sarı bir çiçek aldığını görürse kötü hissedeceği, üzülüp ağlayacağı ve uzun bir süre etkisinde kalacağı sözler işitecek demektir. Bu rüya kimi zaman hastalığın habercisi olarak da yorumlanabilmektedir.

Rüyada sarı çiçek bahçesi görmek: Eğer rüyada görülen sarı çiçek bahçesi rüyayı görenin kendi evinin bahçesi ise bu rüya ailesinde meydana gelecek tatsız bir olayın herkesi üzüp rahatsız edeceğine delalet eder. Eğer kendi bahçesi değil ise bu rüya bahçe sahibinin canını sıkacak olayların başlayacağına alamettir.

Rüyada sarı çiçek buketi görmek: Bu rüyayı görmek rüya sahibinin hayatında bazı aksiliklerin, huzursuzlukların beklenmedik olayların baş göstermeye başlayacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Bu rüya genel olarak şanssızlık olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5256