Rüya tabiri ara

Rüyada Sarı Boya Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sarı boya görmek rüya sahibinin çevresinden yardım alarak hayatındaki sıkıntıları ve sorunları çözeceğine ve rahata kavuşacağına işaret eder. Kişinin bazı sırlarını yakın arkadaşı ile paylaşarak ondan yardım alacağına da yorulur. Maddi anlamda ise bu rüya kişinin kazancını artırmak için yeni yollar bulacağına ve başarılı olacağına, tecrübelerine güvenerek kendi işine sahip olmayı dileyen rüya sahibinin beklemesi gerektiğine de işaret eder. Rüyada sarı boya görmek kişinin duygusal ilişkilerinde temkinli hareket edeceğine, karşısına çıkan kişileri ölçüp tartacağına ve sonunda kendisi için çok uygun biri ile karşılaşıp hayatını birleştireceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin hayatında oluşacak güzel ve olumlu gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Sarı Saç Boyası Görmek

Rüyada sarı saç boyası görmek rüya sahibinin kişinin eski kafa düşüncelerinden arınacağına ve karşısına çıkan fikirlere daha objektif yaklaşacağına bu şekilde istediği hedefe varacağına işaret eder. Rüyada saçını sarı renge boyamak evli kişiler için aniden gelen hamilelik haberine, haneye gelen bereket eve sevince yorulur. Kişinin çevresindekilere olumlu yaklaşan biri olduğuna ve bu durumun iş hayatında makam ve mevki getireceğine de delalet eder.

Rüyada Sarı Boya Almak

Rüyada sarı boya almak kişinin hayatındaki sorunları çözeceğine, yükünün hafifleyeceğine ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret eder. Ailenin beklentilerini karşılamaya, baskıyı ve stresi ortadan kaldırmaya, hem aile bireylerinin hem de rüya sahibinin mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna, haneye gelecek neşeye ve sevince delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

31

Rüya Sitesi Linkleri