Rüya tabiri ara

Cover Image

Şapka Takmak

Kasım 19, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada şapka takmak, kişinin topluma karşı saygınlığına, önemli bir çok işte yer alarak başarılarını ifşa etmesine yorumlanır. Rüyasında şapka taktığını gören kimse karşılık beklemeksizin bir çok işte yer alarak elde ettiği başarıları ile kendisine güvenen insanları mutluluğa boğar. Rüyada şapka takmak, aynı zamanda itibar görmeye, şan ve şöhrete, eli açık kimselere delalet edilir. Şapka takmak, bazende murat kapısını aralamaya, ilimin ve ihsanın gücüne nail olmaya, kudret sahibi kimselerden vaaz almaya ifade edilir.

Rüyada Şapka Takmak Ne Demek?

Rüyada şapka takmak, şapka takmak rüyası çevrenize karşı duyduğunuz saygıya, hürmete layık olmaya,  girdiğiniz her ortamda izzet ve ihtişamı yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler her türlü hayırlı nasiplerine kolay yollarla ermiş, bir çok sıkıntısından muaf olmuş, gönlü hoş kimselerdir. Rüyada şapka takmak, bazende eğitim hayatınızda yapacağımız değişikliğe, okul hayatınıza farklılık getirecek etkinlikler yapmaya, iletişim becerinizi yükseltmeye ifade edilir. Şapka takmak rüyası aynı zamanda takılan şapkaya göre de farklı anlamlarda da ifade edilir. Örneğin yeni şapka takmak, hayırlı ve bereketli kazanca dileklerin kabulüne, açılan nasip kapılarına ifşa ederken, eski yırtık şapka takmak ise zorluklarla geçinmeye, hastalıkları, elden çıkacak olan mallara işaret eder.

Rüyada Siyah Şapka Takmak

Rüyada siyah şapka takmak, ahlak yoksunu, kötü ameller içinde olan insanlara zarar vermekten haz alan kimsedir. Rüyasında siyah şapka taktığını gören kimse, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen hayatı sadece çıkanlardan ibaret olarak gören inançsız kimsedir.

Rüyada Kırmızı Şapka Takmak

Rüyada kırmızı şapka takmak, bu rüya kişinin iş hayatına verdiği değer kadar aşk hayatıyla da sık sık kendisinden söz ettirerek hayatı dolu doluya yaşamasına yorumlanır. Rüyada kırmızı şapka takmak, bazende gönül ilişkisine, sevdiğiniz kimseye açılmaya, mutlu sürecek birlikteliği işaret edilir.

Rüyada Örgü Şapka Takmak 

Rüyada örgü şapka takmak, bu rüya kişinin bin bir zahmetle yaptığı işte hayırlı sonuca ererek dualarının karşılığını fazlasıyla göreceğine yorumlanır. Rüyasında örgülü şapka taktığını gören kişi çevresi tarafından sevilen, eli açık, herkesin yarasına merhem olmaya çalışan, iyilik sahibi kimsedir. Rüyada örgü şapka takmak, bazende alın teri dökülerek sağlanan kazançları birikim yaparak kendi kurduğunuz dünyanızda yaşama savaşı vermeye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Şapka Takmak

Rüyada beyaz şapka takmak, hayırlı nasip kapılarına, helal kazançlara, alın terine ifşa olup kişinin rızkını temin etmek uğruna bir çok zorluğu göze alacağına yorumlanır. Rüyada beyaz şapka takmak, aynı zamanda gören kişinin inançlarına son derece bağlı ibadetlerini eksiksiz yerine getiren, her güzel olaydan haz alan yapıya sahip oluşuna delalet eder.

Rüyada Yeşil Şapka Takmak

Rüyada yeşil şapka takmak, bu rüya helal yollarla elde edilen kazançlara, nasibi her şeyden hayırlı kılmaya, açılan rızklar ile bir çok sıkıntıyı geride bırakmaya yorumlanır. Rüyada yeşil şapka takmak, aynı zamanda inançların hayırlı şekilde ifşa olunmasına, eksik olunan konularda bilgi edinmeye, güler yüze tabir edilir.

Rüyada Yeni Şapka Takmak 

Rüyada yeni şapka takmak, kişinin iş hayatında şansının umduğu gibi açılarak kolay yollarla amellerine ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında yeni şapka taktığını gören kimse, hayatında bir takım değişiklikler yaparak kötü alışkanlıklarını yol alan dost sandığı kimselerden kurtulma amacına gider.

Rüyada Şapka Takan Erkek Görmek 

Rüyada şapka takan erkek görmek, bu rüya kişinin itibar göreceği bir işe girerek hayatının bir anda olumlu yönde değişeceğine, herkesin saygı duyduğu kimse haline geleceğine yorumlanır. Rüyasında şapka takan erkek gören kimse, şansı ve kısmeti sayesinde kolay olan bir çok ameline ererek muratlarını hayırlı kılar.

Alimlerin Açıklamaları?

İslami Yorumu, rüyada şapka takmak, toplum içinde saygınlığa, başarılı kimselere, kişinin ibadetlerini her şeyden değerli kılmasına yorumlanır.

Diyanet Yorumu, rüyada şapka takmak, maneviyata, ilime iyi huylu kimselere, yapılan iyilikler niyetli yardımlara yorumlanır. Şapka takmak rüyası bazende itibar görmeye etkinliklere katılmaya başarıya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3194

Rüya Sitesi Linkleri