Rüya tabiri ara

Rüyada Salça Görmek

Mayıs 9, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada salça görmek rüya sahibinin güzel ve iyi şeyler yaşayacağı kadar kötü ve olumsuz şeylerde yaşayacağına işaret eder. Rüyada salça görmek, genel olarak bakıldığında hem iyiye hemde kötüye yorumlanır. Rüyada salça yapmak rüya sahibi için hayatında büyük keder ve yıkım yaşayacağına delalet eder. Rüyada salçalı ekmek görmek derin acıların yaşanacağına ve büyük kayıplar verileceğine işarettir. Kişinin iflas edeceğine, borç batağına düşeceğine, hastalık sorunları yaşayacağına ve daha birçok kötü olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyada salçalı ekmek yemek kişinin aile içinde ise bu üzüntülere dayanamayıp hastalanan ve derman bulamayan kimselerin olacağına ve acı kayıplar vereceğine yorumlanır.

Rüyada salça yemek dostlarınızla kuracağınız hoş sohbetlere, ayrı kalınan yıllarının mutlu son bulmasına, kazanılan kazançlarla işaret edilir. Rüyasında palamut balığı yediğini gören kimse, yatırımlarını doğru zaman da ve yerde değerli kılıp ilerde büyük başarıların öncülüğünü yapmış olurlar. Rüyada salça yemek, aynı zaman da hane üyeleriyle birlikte vakit geçirmeye, hoş sohbetlere, kurulacak dostluklara ifade edilir.

Rüyada salça yapmak başka bir yönden bakıldığında yani iyi taraftan bakıldığında ise sıkıntı ve sorunların yaşanmayacağına ve kazancının bol olacağına yorumlanır.Kişinin karlı işlere atılacağına, kazancını artırarak rahata ereceğine ve sağlık sıhhat içinde ailesiyle yaşayacağına yorumlanır. Rüyada salça kazanı görmek kişi bu rüyayı hayatındaki yaşam şartlarına göre değerlendirmeli ve ona göre olumlu yada olumsuz yorumlamalıdır.

Rüyada salça yemek, rüya sahibi için hayırlara ve güzel haberlere delalettir. Rüya sahibi sıkıntılı yaşamından yakın arkadaşlarını desteğiyle toparlanacak ve bu sorunları yavaş yavaş çözecektir. Kişi göreceği maddi destekle ufak yatırımlarda bulunacak azda olsa rahata erecektir. Bu ufak yatırım ilerde büyüyerek kişinin daha iyi kazançlar elde etmesini sağlayacaktır.

Rüyada salça yaptığını görmek, kişinin hayatında ferahlık ve esenlik olarak değerlendirilir. Kişinin güzel ve mutlu günler göreceğine işarettir. Kişi sağlık sorunları yaşıyorsa tez vakitte iyileşecek, maddi sıkıntıdaysa eli bollaşacaktır.

Rüyada salça döktüğünü görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği bir işin peşinde olduğuna işarettir. Kişi bu hayali için alttan alttan temel oluşturacak ve yatırım sağlayacaktır. Bu hayalini herkesten saklamaya çalışsada aslında çevresi tarafından yaptığı davranışlarıyla dikkatleri üzerine çekecektir.

Rüyada salça satın almak, rüya sahibinin nankörlük ve ihanet içerisinde olduğuna işarettir. Rüya sahibi kendisine emek veren yakınlarını üzecek ve onlara haksızlık yapacağına delalet eder.

Rüyada salçalı ekmek yemek, kişinin naif ve yumuşak başlı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sakin ve çok mülayim olduğu bir döneme gireceğine, ailesi ve yakın çevresi tarafından çok memnun kalınacağına işarettir.

Rüyada salça almak, rüya sahibinin şanslı bir dönem yaşayarak her türlü isteğinin kolay yollarla son bulacağına yorumlanır. Rüyada salça aldığını gören kimse, hayatının hiç bir köşesinde zorluk çekmemiş, nasip kapıları her daim açık olmuş, hayatları boyunca her türlü dileğine fazlasıyla nail olmuştur. Rüyada salça sembolü almak, sembolü bazen de eli açık kimselerden yardım görmeye, dua kazanmaya ifade edilir.

Rüyada salça görmek, duyulacak güzel sözlere, çıkılan yolculuğa, nasibin ve kısmetin yüksek oluşuna işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kazandıkları nasipleri ile ileriye dönük büyük yatırımlara öncülük ederek kısa zaman da nasiplerini arttırırlar. Rüyada salça görmek, bazen de nasip ve kısmete, açılan murat kapılarına, sevdiğiniz kimselerden duyacağınız güzel sohbetlere ifade edilir. Salça rüyası hakkında bir çok rüya tabirleri uzmanına göre görülen bu rüyanın nasibe ve kısmete işaret olup gören kişinin yıldızlarının hep açık olacağına ifade edilir.

Rüyada salça yediğini görmek , aldığınız lezzet ölçüsünce işlerinizin kolaylaşacağına , çok tuzlu salça yemek , işlerinizde yardımcı olmasını istediğiniz bir insanın , aksine işlerinizi zorlaştıracağına delalettir.Rüyada görülen salçanın rengi ne kadar canlı ise , size yardımcı olacak kişilerin o derece içtenlikle yanınızda olacağına , rengi soluk yada farklı renklerde salça görmek insanların size istemeden , gönülsüz olarak yardım ettiklerine delalettir.

Rüyada ekmeğin üzerinde yada başka bir gıda ile birlikte görülen salça , tahmin edemeyeceğiniz kadar çok insanın sizin yanınızda olmak istediklerine ve bu durumun eşiniz yada sevgiliniz tarafından kıskanılacağına delalettir.

Rüyada yemeğin içerisine salça katmak , yaptığınız iş ile alakalı dostlarınızdan yardım isteyeceğinize , salçayı karıştırmak aile ve dostlarınızdan alacağınız destek ile işlerinizi büyüteceğinize yada çevrenizde yaptığınız işlerle adınızı duyuracağınıza delalettir.

Rüyada tepsiler , geniş kaplar içerisinde görülen salça , bir vakıf yada yardım kuruluşunun , bir topluluğun etkinliğine katılarak birçok insana yarar sağlayacağınıza , şişe yada kavanoz içerisinde görülen salça , yaptığınız yardımlar nedeni ile manevi olarak tatmin olup , daha huzurlu günlerin sizi beklediğinize delalettir.Rüyada birisinden salça aldığınızı yada istediğinizi görmek , ihtiyacınız olmadığı halde işlerinizi kolaylaştıracak bir hediye yada paraya delalettir.Rüyada salça satın almak aldığınız bir yardıma rağmen bunu inkar edip , size yardım eden kişinin kalbini kıracağınıza delalettir.

Rüyada birisine salça verdiğinizi görmek , size fazla gelen bir eşyayı yada kullanmadığınız bir kıyafeti bir yakınınıza verip onu mutlu edeceğinize , salça sattığınızı görmek ise size yaramayan bir eşya yada kıyafeti verdiğiniz kişinin bundan memnun kalmayıp gururunun kırılacağına delalettir.

Rüyada üzerinize salça döküldüğünü görmek , yardım aldığınız bir kişinin bunu her yerde dile getirip , canınızı sıkacağına delalettir.Rüyada salçanın kokusundan rahatsız olmak , çevrenizdeki muhtaçlara yaptığınız yardımlardan dolayı kendi durumunuzun bozulabileceğine , salçanın kokusunu severek koklamak , aileniz ve çevrenizdekiler için bilerek ve isteyerek kendinizi feda edeceğinize delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4872