Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Saksağan Kuşu Görmek

Ekim 19, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saksağan (kuşu) görmek, hayır ve iyiliğe yorumlanır. Bazen de

1. Vefasızlığa

2. Hilekarlığa

3. Muhtekir (karaborsacı)

4. Güvenilmeyen.

İnsanlara işaret eder.

Bazen de rüyada saksağan görmek, servet sahibi bir kimseye işârettir.

Rüyada saksağanla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin kaybolmuş kimsesinden haber gelmesine işâret eder.

Bir kimsenin rüyada saksağan kuşuna rastladığını görmesi, o kimsenin, gaddar ve günahkâr bir kimseye rastlamasına işâret eder.

Rüyada saksağan kuşunu görmek, cinfikirli, emniyetsiz, vefasız ve hiç kimse ile uyaşmayan bir kimseye yorumlanır. Bazen de saksağan görmek, servet sahibi bir kimseye yorumlanır.

Saksağanla konuştuğunu gören kimsenin, kaybolmuş kimsesinden haber gelir. Saksağan kuşuna rastladığını gören kimse, gaddar ve fasık bir kimseye rastlar.

Saksağan kuşu cin fikirli, güvensiz, vefasız ve kimseyle anlaşamayan, lanetli, insanlar için zaruri şeyleri saklayan kişiye işaret eder. Saksağanla konuştuğunu gören kişinin kaybolan yakınından haber gelir. Eğer saksağanla uğraştığını görürse o kişinin bitmek bilmeyen işlerle uğraşacağına yorumlanır.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1565