Rüya tabiri ara

Rüyada Saklanmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Aralık 28, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Saklanmak, rüyayı gören kişinin geleceğe dair korku ve endişeleri olarak yorumlanır. Rüyada saklanan yılan görmek, iki yüzlü ve korkulan kişi ve iş ile tabir edilir. Rüyada saklandığını gören kişi, her şeyden korkan ve zayıf kişidir. Rüyasında saklanmaya çalışmak ile ilgili alimlerin Dini açıklamaları şu şekildedir.

Rüyada Saklanmak İslami Anlamı

Rüyada Saklanmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, utanacağı işler yapar. Demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada Saklandığını görmek, hayatında ola değişikliklerin olmasını istemez ve bundan dolayı kendine başka bir yol arar. Yorumunu yapmıştır. Rüyasında saklanan ve bulunan kişi, iş hayatında başarısız olan kişidir.

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, istenmeyen kişiler ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında olmasını istemediği insanlar vardır. Bu insanlardan zarar göreceğinin farkında olan rüya sahibi gizlenmeyi tercih eder. Rüyada tanınmayan kişilerden gizlenmek, üstlenilmeyen suç ile tabir edilir. Rüyasında düşmanından korkmadan saklanan kişi, akıllı ve başarılı kimsedir.

Rüyada Birinden Saklanmak

Rüyada birinden saklanmak, istenmeyen ve sevilmeyen kişi ile yorumlanır. Rüya sahibi istemediği insanlar ile iş birliği yapmak zorunda kalır. Rüyada başka biri ile saklandığını gören kişi, zarar görmek yerine malından olmayı tercih eder. Rüyada başka birinin saklandığını görmek, kişilere verilen zarar ve kötü niyet beslemek ile yorumlanır.

Rüyada Saklanmak Ve Bulunmak

Rüyada saklanmak ve bulunmak, aile arasında yaşanan tatsızlıklar ile yorumlanır. Rüyasında saklanan ve bulunana kişi, yakın çevresinin aldığı karar uymak zorunda kalır. Rüyada bir evde saklanan ve bulunan kişi, istemediği biri ile evlenmek zorunda kalır.

Rüyada Saklanmak Korkmak

Rüyada saklanmak ve korkmak, kendine güvenmeyen kişi ile tabir edilir. Rüyasında korkarak saklandığını gören kişi, başarı sahibi olamaz. Rüyayı gören kişi, korkuları yüzünden eline geçen fırsatları geri çevirir ve durumdan dolayı pişmanlık yaşar. Rüyasında saklandığını görmek ve bulunmak çaresiz hissetmek ile de tabir edilir.

Rüyada Saklanmak Ve Yakalanmak

Rüyada saklandığını görmek ve yakalanmak, hırsız ile yorumlanır. Hane içinde hırsızlık yapan kişi ile tabir edilir. Yaptıkları gizleyen ve saklanan insanlar ile yorumlanmaktadır. Rüyada başkasının saklandığını ve yakalandığını gören kişi, olan suçlara şahitlik eder.

Rüyada Saklanmak Kaçmak

Rüyada saklanmak kaçmak, çıkar yol arayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında saklanarak kaçtığını gören kişi, devlet takibine alınacak bir suç işler ve yakalanmamak için kaçak bir hayat yaşar. Rüyada saklanarak kaçan bir kadın, zorla evlendirilmeye çalışılır. Rüyada kaçmak, sorumluluk almaktan korkan kişiler ile de yorumlanır.

Rüyada Düşmandan Saklanmak

Rüyada düşmandan saklanmak, korkaklık ve bıkkınlık ile yorumlanır. Rüyasında savaşır iken düşmandan saklandığını gören kişi, korkak ve kendine güvenmeyen kişidir. Rüyasında niyetinin kötü olduğunu anladığı bir kişiden saklandığını gören kişi, böyle kişiler ile uğraşmaktan bıkmıştır ve olduğu yeri terk ederek başka bir yere taşınır. Rüyada düşmandan saklanmak, plan yapmak ile de yorumlanır.