Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Saklanmak Ne Anlama Gelir? Bu Rüyanın Şifresi Nedir?

Ekim 22, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Genel yorumlar

Rüyada saklanmak, bazı sırları ve bilgileri gizlemenin neden olduğu bazı korkuları, stresleri, kafa karışıklıklarını ve gerginliği ortaya çıkarabilir.

Belki şu anda karşılaştığınız sorunlardan ve zorluklardan saklanıyorsunuz ya da yakın gelecekte karşılaşmak üzeresiniz. Aynı zamanda sorumluluklarından kaçmak istediğinin de bir işareti olabilir.

Bu rüya sayesinde bilinçaltınız sizi gerçek hayatta rahatsız eden her şeyden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Bazen bu rüyalar başkalarından gizlemek istediğiniz duygu ve düşünceleri ortaya çıkarır. Belki bazı insanlarla ilişkilerde bazı durumlar ve gerçeklerle yüzleşmeye hazır değilsiniz.

Bu rüyalar bazı durumlarda birine bir şey hakkında gerçeği anlatmaya hazır olduğunuzun bir göstergesi olabilir.

Saklanma ile ilgili rüyalar genellikle bir çeşit yüzleşme ve konuşma ya da gerçeği gizleme ile ilgilidir. Bu tür rüyalar içinde, başka birinin saklandığını gizleyen veya izleyen kişi olabilirsiniz.

Rüyada kendinizden saklanıyorsanız, böyle bir rüya, kendiniz ya da bir başkası hakkında bir şey hissetmemeniz gerektiğini, belki de hayatınızı değiştirebilecek bir durumun olmadığını gösterebilir.

Sembol olarak rüyada saklanmak

Bazen saklanma hakkındaki rüyalar, kendine saklamak istediğin bazı meseleleri ifade eder. Belki de gizlememen gereken bazı bilgileri bile saklıyorsundur.

Birinin rüyanızda saklandığını izlemek, güvensizlik duygularınızı ve yaşamda korunma ihtiyacınızı gösterebilir.

Bir tehlikeden saklanıyorsanız, bu rüya gerçek hayatta güvende hissetmediğinizi ve bir insanı sizin için bir tehdit olarak gördüğünü gösterebilir.

Polisler gibi yetkililerden saklanmak, yaptığınız bir şey için üzgün olduğunuzu gösterebilir.

Saklanma hakkındaki rüyalar çoğu zaman bir şey hakkında suçluluk duygularını gösterir. Sonuçların ne kadar zor olursa olsun, korkularınla ​​yüzleşmeli ve doğruyu söylemelisin.

Rüyadaki saklanmalar genellikle hayatımızdaki bazı olaylar üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı hissettiğimizde düşlenir.

Bazen bu rüyalar gerçek hayatımızdaki birinden saklandığımızı gösteriyor. Belki de hayatınızdaki biri, patronunuz, ebeveyniniz veya romantik partneriniz gibi, son zamanlarda size çok fazla baskı uyguluyor ve artık buna katlanamıyorsunuz, bu yüzden bu durumdan ve kişiden kaçmak istiyorsunuz.

Böyle bir durumda, saklanma rüyası tamamen birinden uzaklaşmak istemekle ilgilidir. Bazen kaçma arzunuzun farkında bile olmayabilirsiniz, çünkü uzun süredir başkalarının durumlarına ve davranışlarına uymak zorunda kaldınız.

Şifre olarak rüyada saklanmak

Rüyanızda saklandığınızı gördüyseniz, böyle bir rüya bazı sırları veya bilgileri açığa vurmadığının bir işareti olabilir. Bazı durumlarla yüzleşmekten kaçınmanın bir işareti de olabilir.

Belki kendinizi hazır hissetmiyorsun veya hayatınızdaki zor bir konuyla uğraşmak istemiyorsun. Bu rüya aynı zamanda bir şeyi itiraf etmeye ya da bir bilgiyi açığa vurmaya hazır olduğunuzu gösterebilir.

Rüyanızda otoriter birinden saklanıyorsanız, böyle bir rüya bir şey hakkında suçlu hissetmenin bir işareti olabilir.

Rüyada saklanan başka birini gördüyseniz, böyle bir rüya, korunma ve güvende hissetme ihtiyacınızın bir göstergesi olabilir.

Rüyanızda bir şeyler gizlediğinizi gördüyseniz, böyle bir rüya size verilen bir şeyi koruduğunuz için takdir edileceğinizi gösterebilir.

Rüyanızda saklanmış bir şey bulursanız, böyle bir rüya şu anda bastırılmış hatıraları ve deneyimleri gün yüzüne çıkardığınızı gösterebilir.

Rüyanızda yabancı bir evde saklanıyorsanız, böyle bir rüya, kendinizi size zarar verebilecek durumlardan koruma yeteneğinizi gösterir.

Rüyanızda kendi evinizde saklanıyorsanız, böyle bir rüya hayatınızdaki tehlikeli ve nahoş durumlardan kaçınma yeteneğinizi gösterebilir.

Manevi olarak rüyada saklanmak

Rüyanızda bir tehlikeden saklanıyorsanız, böyle bir rüya şu anda karşılaştığınız bir durum yüzünden kendinizi tehdit altında hissettiğinizi ifade edebilir.

Rüyanızda yağmurdan saklanıyorsanız, böyle bir rüya bazı iyi insanlarla veya yakın gelecekte bazı zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek bir insanla tanışmayı gösterebilir.

Rüyanızda bilinmeyen bir evde yağmurdan saklanıyorsanız, böyle bir rüya iyi bir işaret değildir. Muhtemelen arzuların beklediğin gibi gerçekleşmeyecek. Belki tanımadığın bazı insanlar veya seni kıskanan insanlar, istediğini elde etmeni engellemek için müdahale edebilirler.

Rüyanızda bir şemsiyenin altına saklandıysanız, böyle bir rüya, kararınızı ve dikkatinizi kullanarak, bazı zorlukların üstesinden başarıyla geleceğinizin bir işaretidir.

Rüyanızda bir ormandan saklanıyorsanız, böyle bir rüya hayattaki nahoş ya da kötü durumdan kaçma arzunuzun bir işareti olabilir. Belki daha fazla dayanamayacağın bir olumsuz etki altında bulundun ve sadece kendini bu durumdan çıkarmak istiyorsun. Bazen bu rüya, modern yaşamın günlük karmaşasından kaçma arzunuzu gösterebilir.

Rüyada bir binanın içinde saklanmak, size zarar verebilecek potansiyel olarak tehlikeli durumlardan kaçma becerinizin bir işaretidir.

Saklanmanın diğer yorumları

Rüyada bir duvarın arkasına saklanıyorsanız, böyle bir rüya biriyle olan romantik ilişkinizin parçalandığını gösterebilir. Belki bilinçaltınız, ilişkinizde olması gerektiği gibi çalışmayan şeyler hakkında size sinyaller gönderiyordur.

Rüyanızda tavan arasında saklandıysanız, böyle bir rüya bazı insanlardan saklanma arzunuzu ortaya çıkarabilir. Belki de günlük rutininizden bir süre kendinizi ayırmanız gerekir.

Rüyada saklanacak yer aramak, bazı insanlardan veya kaçınmak istediğiniz şeylerden saklanabilme arzunuzu gösterebilir. Belki bu rüya kendini daha iyi tanıman gerektiğini ve saklanmamanızı ifade eder.

Rüyanızda bir tabutun içinde saklanıyorsanız, böyle bir rüya yakın bir gelecekte beklenmedik bir haber almayı ifade edebilir. Belki de hiç evlenmeyi beklemeyeceğin bir insanın düğününe davet edileceksin.

Rüyada bir eşyayı sakladığınızı gördüyseniz, böyle bir rüya sakladığınız kişi ya da nesneyle ilgili bazı zor duygularla yüzleşmekten kaçınmanın bir göstergesi olabilir.


Not: Sizler de rüyalarınızın yorumlanmasını istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bize iletebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4935

Rüya Sitesi Linkleri