Rüya tabiri ara

Rüyada Sakal Kesmek

Kasım 6, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Sakal Kesmek bol kazanç, sağlıklı ve huzurlu ömür ile tabir edilmektedir. Rüyada sakal kesmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada uzun sakal görmek, fakirlik ve sıkıntı ile yorumlanır. Rüyada Sakal görmek, Cafer-i Sadık (r.a) hayırlı insan, bereket ve helal kazanç olarak yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen sakalı, yaşanan sıkıntıların bitmesine ve rahat bir hayat yaşamaya yormuştur. Rüyada sakallanmak, zengin olmak ile de yorumlanmaktadır. Rüyada sakallı adamdan kaçmak, sorumluluk alamamak ile yorumlanır.

Rüyada sakal kesmek, yaşanan sorunların biteceği yönünde yorumlanır. Rüyasında kendi sakalını kestiğini gören kişi, istediklerine ulaşır ve yaşadığı bütün sıkıntılardan kurtulur. Rüyada başkasının sakalını kesmek, yardım etmek ve destek olmak ile tabir edilir. Rüyada başka birinin sakalını kestiğini görmek, akraba ve aileden görülen destek ile rahata kavuşmak anlamında yorumlanır.

Rüyada sakal yolmak pişmanlık ile tabir edilir. Rüyada kendi sakalığını yolduğunu gören kişi, yaptıkları yüzünden yaşadığı sıkıntılardan dolayı isyan eder. Rüyada başka birinin sakalını yolmak, zorla yardım almak ile tabir edilir. Rüyada başka birinin sakalını yolduğunu görmek, başkalarına verilen zarar ile yorumlanmaktadır.

Rüyada kendini sakalsız görmek, çıkılan makamdan inmek ve itibar kaybetmek ile yorumlanır. Rüyasın da kendini sakalsız olarak gören kişi, ailesi ve akrabaları tarafından dışlanır. Rüyada tanınmayan bir adamı sakalsız görmek, sıkıntılı ve sorunlu günlerin daha uzun süreler devam edeceği ile tabir edilir.

Rüyada kendini sakallı görmek, sayılmak ve sevilmek ile yorumlanır. Kendini sakallı olarak gören kişi, yapacağı işler ile herkesin taktirini alır. Rüyada sakallı başka birini görmek, ondan alınacak tavsiye ile tabir edilir.

Rüyada siyah sakal görmek, tecrübesiz yönetici ve acımasız aile büyüğü olarak yorumlanır. Rüyada kendi sakallarını siyah görmek, hiç bilinmeyen bir işe girmek ve bu işte başarısız olmak ile tabir edilir.

Rüyada beyaz sakal görmek, tecrübeli ve iyi niyetli aile büyüğü ile tabir edilir. Rüyada kendi sakallarını beyaz olarak gören kişi hayatı boyunca saygı ve değer görür.

Rüyada sakallı adam görmek, beklenen yardım elinin geleceği ile tabir edilir. Rüyasında sakallı bir adam gören kadın, zengin biri ile evlenir. Rüyada sakallı adam görmek ve onun ile konuşmak, devletten alınacak yardım ile yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3608