Rüya tabiri ara

Rüyada Sakal Kesmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Ekonomik giderlerin artacağı bir döneme işarettir. Rüyada sakal kesmek aniden karşılaşacağı problemlerin maddi açığa sebep olabileceğine delalettir. Rüya sahibinin biraz daha planlı olması bu tarz sıkıntıların yaşanmasını engelleyebileceği gibi bu ekonomik açığın da büyümesini engelleyecektir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Hayatın her alanında alınabilecek kararların ciddi sorunlara yol açabileceğini işaret eden, uyarıcı bir rüyadır. Kişinin hayatının dönüm noktalarından birinde olduğu ve karar vermesi gereken durumlarda iki kere düşünmesi gerektiği tabir edilir.

Rüyada Tıraş Olurken Yüzünü Kesmek

Meslek hayatındaki kritik bir döneme işaret eder. Kişinin işinde vereceği kararların ciddi sonuçlara sebep olabileceği, iyice ölçüp biçmeden son kararın verilmemesi gerektiği tabir edilir. Aynı zamanda olumsuz sonuçlar elde edilse bile yılmadan, istikrarlı bir biçimde sorunun üzerine gitmenin başarı getireceği rivayet edilir.

Rüyada Sakal Görmek

Sakalın nasıl olduğuna bağlı olarak tabir edilir. Rüyada sakal görmek sakal uzunsa maddi problemlere ve derde işarettir. Normal bir sakal görmek ise rüya sahibinin güzel hayırlı bir döneme gireceğinin habercisidir. Rüya hem maddi açıdan hem de manevi açıdan güzellikleri müjdeler.

Rüyada Jilet Görmek

Art niyetli kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin güven duyarak kişisel problemlerini anlattığı bir kişinin, bu konu hakkında dedikodu yaparak rüya sahibinin arkasından konuştuğu tabir edilir. Bu durumun tek bir olumlu tarafı vardır, o da rüya sahibinin hayatından kötü niyetli kişileri uzaklaştırabilmesi için çok güzel bir fırsat yaratmasıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4785

Rüya Sitesi Linkleri