Rüya tabiri ara

Rüyada Sahte Altın Görmek

Aralık 11, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada sahte altın görmek, rüya sahibin başına olumsuz şeyler geleceğine, maddi konularda zorluk yaşayacağına, hayatında birtakım zorlukların olduğuna ve bunların üstesinden geleceğine işarettir. Katı bir kalbe ve ikiyüzlü insanlara, sizi aldatacak olan birine, çevrenizdeki bazı kişilerin size yalan haberler getireceğine işarettir. Ayrıca sizi kandırmaya çalışacak olan bir insana, hakkınızda yapılacak olan dedikodulara, insanlara güven duymakta zorlanacağınıza, borçlarınızı kısa zamanda ödeyeceğinize işarettir. Rüyada sahte altın taktığını görmek parasal konularda kısa zamanda iyi kazançlar sağlayacağınıza, sizi rahatlatacak haberler alacağınıza, çevreniz ve dostlarınızdan destek göreceğinize işarettir. Hastalık geçireceğinize, beklentilerinizin gerçekleşeceğine, ticaret hayatına atılacağınıza ve başarılı olacağınıza, zengin olacağınıza işarettir. Çevrenizdekilere karşı bazı şüphelerinizin olduğuna, gelecek için planlar yaptığınıza ama bunları gerçekleştirmenin zor olduğuna, her koşulda ilerleme yaşayacağınıza, çok çalışmak zorunda kalacağınıza, tüm sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada sahte altın takmak, bazı dostlarınızla anlaşmazlıklar yaşayacağınıza, sizi şaşırtacak bazı olaylar yaşayacağınıza, yeni bir işe gireceğinize, ailenizde bazı sorunlar olacağına ve bu yüzden çok üzüleceğinize işaret eder. Aynı zamanda maddi kayıplara uğrayacağınıza, neşe ve mutluluk yaşayacağınıza, etrafınızdaki kötü kişilerden kurtulacağınıza, dost çevrenizde sizi mutlu edecek kişilerin olduğuna işarettir. Eğer rüyayı gören bekar ise evlenir, evliyse mutlu bir evlilik yaşar. Dini vecibelerinizi yerine getirmeniz gerektiğine, bazı davranışlarınızdan dolayı eleştirileceğinize, karşınıza çıkacak fırsatları tepeceğinize, geleceğinizle ilgili planlar yapacağınıza işarettir.

Ayrıca size ait olan bir eşyayı kaybedeceğinize, siz konuşmalarıyla sıkacak kişilerle muhatap olacağınıza, beklemediğiniz bir yerden zenginlik ve servet geleceğine işarettir. İşlediğiniz bir günahtan dolayı pişman olduğunuza, bazı yeteneklerinizi keşfedeceğinize, hayatınıza yeni insanların gireceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre de maddi ve manevi açıdan değişimler yaşayacağınıza, kısa bir zaman sonra feraha ereceğinize, ibadetlerinizi bırakacağınıza, üzüntü ve kederlere işarettir.

Rüyada sahte altın bulmak, iş hayatınızda çeşitli yatırımlar yapacağınıza, kazandığınız paraları iyi şeyler için kullanmayacağınıza, ek işler yapacağınıza, bazı sıkıntılarınızdan dolayı üzüleceğinize işarettir. Ayrıca para kazanmak için her türlü kötü işlere bulaşacağınıza, çok şanslı bir dönem geçireceğinize ama sonradan şansınızın kapanacağına işaret eder. Hayallerinize kavuşacağınıza, kişisel gelişiminizi değiştireceğinize, karşınıza çıkacak fırsatlara değerlendiremeyeceğinize, beklentilerinizden vazgeçeceğinize, isteklerinizi sürekli ertelemek zorunda kalacağınıza işarettir. Hayatınıza bazı huzur getirecek insanlar gireceğine, hayatınızda bazı gelişmelerin yaşanacağına, sevdiklerinizle mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Yakın bir zamanda mutlu bir haber alacağınıza, dertlerinizden kurtulacağınıza, hayatınızı düzene sokacağınıza, yeni bir işe gireceğinize işaret eder. Çevrenizde bazı kişilerden uzak durmanız gerektiğine, hayatınızdan şikayetçi olduğunuza, çevrenizden baskılara maruz kalacağınıza, yeni fikirler bulacağınıza işarettir. Ailenizden birinin hastalık geçireceğine, bazı tatsız olayların yaşanacağına, kısmetinizin kapanmış olduğuna işaret eder.

Rüyada sahte alyans görmek ne anlama gelir? Alyans evlilik olarak yorumlanmakta olup bu rüyayı alimler hayırlı ve güzel ahlaklı altın değerinde bir eşe sahip olmaya yormaktadır. Bazı İslam alimleri ise bu rüyayı sahtekar ve kötü niyetli insana yorarlar. Sahte alyans ise kandıracak bir nişanlıya ya da eşe dalalet etmektedir. Öyle ki bu rüyayı gören kişi evlilik hazırlığı yaptığı kişi tarafından kandırılabilir veya eşi tarafından tek başına bırakılabilir.

Rüyada sahte altın bilezik görmek kişinin mesleğinde işinin ehli haline gelmesine ve bu sayede işi ile ilgili yeni girişimler yapmasına gelir. Dini yorumcular bu rüyayı iş erbabı olmaya ailesini iyi yöneten bir aile reisi olmaya yormaktadırlar. Rüyayı gören kişi kısa zamanda terfi edebilir veya işinde bir numaraya yerleşebilir. Rüyanın tabir edilmesi kişinin içinde bulunduğu durumla da alakalı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi eğer bir seçim yapacaksa en iyi seçimi yapar ya da devlet kapısında bekleyen bir işi varsa en iyi şekilde sonuçlanır.

Rüyada sahte altın almak kısa zaman içinde bir yatırım yapmaya gelir. Bazı yorumculara göre bu rüyanın anlamı ev almaktır. Kişi yakın zamanda bir ev ya da araba alır. Bazı din alimleri ise bu rüyayı kandırılmak ya da dolandırılmak olarak yorumlamaktadır. Kişinin yatırım yapacağı bir işten dolandırılacağı anlamını da çıkarmak mümkündür.

Rüyada sahte altın bulmak ne anlama gelir? Altın bulmak miras yoluyla yüklü bir para ya da mala sahip olmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bir süre sonra yüklü bir mirasa konarak büyük bir kazanç elde eder.

Rüyada sahte altın takmak rüyayı gören kişinin bir mala yakın zamanda sahip olacağına yorulmaktadır. Bazı din alimleri ise bu rüyayı dini açıdan tövbeye ve doğru yola gelmeye yorarlar. Ayrıca bazı yorumculara göre kötü alışkanlıklardan kurtulmaya ve sağlıklı bir ömre gelmektedir..

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1659