Rüya tabiri ara

Cover Image

Sahte Altın

Ekim 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyada sahte altın görmek, sahte altın rüyası altın rüyasına gören gerçeğinden daha hayırlı olup kişinin yaşayacağı güzel olaylara ve başarısına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, haklarında hayırlı olacak kazançlı bir çok işte yer alarak kazancını iki kat arttırma yoluna giderler. Sahte altın rüyası bazen de iş hayatınızda ortaklık kurduğunuz kimselerle yakınlık ilişkilerinize, dayanışma halinde hareket etmeye, çevreye karşı sap duyulu yaklaşımlarınız işaret edilir. Rüyasında sahte altın gören kimse, gördüğü altın kadar paraya ve mülke sahip olur. Sahte altın rüyası bazen de size ve ailenize zarar vermek isteyen, arkanızdan yerli yersiz söylemlerde bulunan kötü huylu kimselere de yorulur. Rüyasında sahte altın taktığını gören kimse, girdiği bir çok işte başarısızlığa uğrayarak .çevresi tarafından olumlu söyleyişlerle anılır. Sahte altın sembolü, son olarak ta eğitim ve öğretim hayatına, kazanılmış tecrübelere, size fayda sağlayan başarılı olmanız için her türlü gayreti sarf eden kimselere karşı duyduğunuz sevgi ve saygıya da ifade edilir.

Rüyada Sahtelik Görmek

Rüyada sahtelik görmek, bu rüyayı gören kimse, sosyal yaşamında bir çok kere aldatılmaya maruz kalmış çevresine karşı güveni kalmamış, iyi huylu duygusal kimsedir. Rüyasında sahtelik gören kimseler, doğruyla yanlışı ayıran, ahlaki değerlerine uygun olmayan davranışlardan kaçınan, kendilerini sevdiği kimselere ayırmış hayırlı kimselerdir. Sahtelik rüyası mala, eşyaya olduğu kadar insana da tabidir. Bu rüya kişinin deneyimlerle kazandığı bilgi ve birikimine, akılcı davranışlarla ilerlemesine, sağ duyulu oluşuna işaret eder.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, altın rüyası düşünülenin aksine hayra işaret olmayıp keder ve sıkıntıya, hastalığa, kazanılmış mal varlığını harcama yolunda ilerleyeceğinizi yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, maddi kayıplara uğrayacakları gibi günaha da teşvik olurlar. Rüyasında altın gören kimseler, ellerindeki malları farklı yatırımlarda kullanarak kazançlarını iki kat arttırma yoluna giderler

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, altın para rüyasını gören kimse, karlı yatırım yaparak kazanç elde etmiştir. Rüyada altın para görmek, yükünüzün hafiflemesine, borçlarınızdan kurtulmaya, rahata ermeye tabir edilir. Rüyasında az altın gören kimse umduğu kazancı sağlamayarak hüsrana uğrar. Kişinin rüyasında çok altın görmesi ise, şansının yaver gidip, rızkının bollaşacağı na yorumlanır. Rüyada altın para görmek, bazende sıkı fıkı dostluklara, hoş sohbetlere, kurulu aile düzenine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1346