Rüya tabiri ara

Cover Image

Sahne

Ekim 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek, sahne rüyası kişinin kendisini ve yaptığı başarılı çalışmalarını gösterebileceği yer olarak görülür. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerini bir çok konuda kanıtlama şansını elde etmiş, çalıştığı kurumda kısa zaman da arzu ettiği hedefine ulaşma şansını elde etmiş kişilerdir. Rüyada görülen sahne, kazanılmış zafere, başarıya, şansa, ele geçecek kazanç ve kısmet kapılarına, birbiri ardına gelecek olan iş tekliflerine de işarettir. Sahne rüyasını gören kimseler iş hayatların da olduğu kadar sosyal yaşamların da da sıkça adlarından söz ettirecek bulundukları her ortam da saygınlık görecek insanların beğenisi ile mutlu olacaklardır. Sahne sembolü, bazen de haneye, aile içinde yaşanılacak olaylara, alacağınız hayırlı karara, sizi yakından ilgilendiren konulara da ifade eder. Sahne rüyası olumlu anlama yorulurken görülen sahnenin yıkılmış olarak görülmesi ise hayal kırıklığına, başarısızlığa, vazgeçmişliği, elde ettiğiniz tüm değerlerin bir bir yok olacağına sembol edilir.

Rüyada Tahtadan Sahne Görmek

Rüyada tahtadan sahne görmek, rüyada görülen tahtadan sahne kısa zaman da kazanılacak maddi güce, itibarınızı artacağına, gideceğiniz her yerde ilgi ve alaka göreceğinize ifade edilir. Rüyasında tahtadan sahne gören kimseler, kazanç sağlayan işlerde yer aldıkları gibi sağlam ortaklıklar içinde de olurlar. Bu rüya ailevi bağlılığa, sosyal yaşamınıza, ikili ilişkilere verdiğiniz öneme, insanlara karşı sağduyulu oluşunuza işaret eder. Rüyada görülen tahtadan sahne kimi zaman da geçireceğiniz kazaya, kısa süreli elden ayaktan düşeceğinize, eski sağlığınıza kavuşma konusunda zorluk çekeceğinize ifade edilir.

Rüyada Taştan Sahne Görmek

Rüyada taştan sahne görmek, taştan sahne rüyası gören kimsenin iş hayatında kendisini kanıtlamak adına verdiği uğraşlar da olması güç bir çok işin üstesinden geleceğine yorumlanır. Rüyada taştan sahne görmek, kimi zaman da yokluğa, maddi külfete, dara düşmeye, varlık sahibi kimseden uzatılacak yardım eline işarettir.

Rüyada Yıkılmış Sahne Görmek

Rüyada yıkılmış sahne görmek, bu rüya sahne rüyalarının aksine hayra delalet etmediği gibi kişinin başına gelecek olan talihsiz olaylarına, rızkının azalmasına, sağlık sorunları gibi üzücü olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyasında yıkılmış sahne gören kişi ya da kişiler, hayata küskün olup kendilerini boş vermişliğe sürüklerler. Rüyada yıkılmış sahne görmek, bazen de size zarar vermek isteyen kimseye, haksız iftiraya maruz kalmaya, toplumda saygınlığınızı yitirecek durumlara sürüklenmeye sembol edilir.

Rüyada Geniş Sahne Görmek

Rüyada geniş sahne görmek, bu rüya maddi ve manevi rahatlığa, huzura, sağlıklı sürecek ömre, dertlerden ve sıkıntılardan uzak yaşam sürmeye, her türlü hayırlı dileğinizin kabul görülmesine işaret eder. Rüyasında geniş ferah sahne gören kimseler, kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sürdürerek her türlü isteklerine zahmetsiz şekilde ulaşma şansını bulurlar.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek, şarkı söylemek, rüyasını tek amaca bağlamak, yanlış anlamlara yer verir. Şarkı söylemek rüyasının içinde birden fazla anlamlar yatar. Örneğin toplulukta şarkı söylemek, ilerde utanacağınız davranışlar yapmaya, hamamda şarkı söylemek, hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda çelişkiye düşeceğinize yorumlanır. Ayrıca rüyada sevdiğiniz bir yakınınıza şarkı söylediğinizi görmeniz ona karşı bağlılığınıza, onu her şeyden değerli kalışınıza işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4360

Rüya Sitesi Linkleri