Rüya tabiri ara

Rüyada Sadaka Almak Vermek

Rüyada sadaka almak çekilen dert ve cefanın ardından sonunda emeğinizin karşılığını alacağınıza ve hakkınız olana sahip olacağınıza yorumlanır. Sizin hakkınıza el koyan kişiler varsa da er ya da geç size verilir. Eğer bir yerden beklenen ödeme varsa...

Rüyada sadaka almak çekilen dert ve cefanın ardından sonunda emeğinizin karşılığını alacağınıza ve hakkınız olana sahip olacağınıza yorumlanır. Sizin hakkınıza el koyan kişiler varsa da er ya da geç size verilir. Eğer bir yerden beklenen ödeme varsa tez zamanda gelir ve sadaka almak yapılan haksızlıkların ardından aileniz ile birlik beraberlik içerisinde olabilirsiniz. Hane içinden biri sizi ve ailenizi mağdur ettiyse de aileniz ile birlik olmanız faydalı olur. Birlikte maddi yönden yeniden iyi bir duruma gelebilirsiniz.

Rüyada sadaka vermek mal mülk edinmek ve sonunda ailenizin huzurunun artacağına yorumlanır. Kiracı olan kişiler kiradan kurtulurlar ve kendi evlerinin sahibi olurlar. Sadaka vermek kendi isteklerine öncelik vermek ve zaman ayırmak anlamına gelir. Kişi kendi hobileri ve yeteneklerine yönelebilir. Kendi uğraşlarınızdan ve emeklerinizden kazanç da elde etmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada sadaka görmek dert ve tasadan kurtulmaya ve sefa içerisinde bir haya sürmeye yorumlanır. Kişi hayatındaki sorunlara çözüm bulur ve sonunda her şey gönlünüze göre olur. Maddi yönden de zamanında sizi zarara uğratan kişiler borçlarını geri öderler. Hakkınız olan para ya da mal mülkü zor da olsa alırsınız. Mahkeme sonucu bekleyen kişilerin davalarında beklenen sonuç gelir, tazminatlarını alırlar.

Rüyada sadaka istemek çok büyük emek verilen bir işte selamete erişmek demektir. Aile içerisinde yeni bir iş kurmaya çalışan biri varsa işlerinde hayırlı kazanç sağlar. Eşiniz ya da diğer aile fertleri için harcadığınız emek ve destek, yapılan fedakarlıklar boşa gitmez.

Rüyada sadaka aldığını görmek emeklerinin meyvesini toplamaya ve çok para kazanmaya yorumlanır. Zamanında elinize geçen birikim şu günlerde kar sağlar. Kişi yaptığı yatırımlardan kar elde eder.

Rüyada sadaka vermemek iyi güzel işler yapmak ve elinizin attığınız işlerin hayrını göreceğinize yorumlanır. Çoluk çocuk sahibi olan kişiler onlarla gurur duyarlar. Çocuklarınız çok başarılı ve yetenekli olup sizi gururlandırırlar.

Rüyada sadaka almamak aile içinde birlik ve beraberliğe, akrabalar arasındaki sorunların biteceğine ve karşılıklı dayanışmaya yorumlanır. Eğer uzakta yaşıyorsanız aile hasreti biter, ailenizle daha sık bir araya gelebilir, onlarla daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada sadaka toplamak çok büyük maddi zarara uğrayan ya da iflas eden kişilerin maddi yönden rahat edeceğine yorumlanır. Kişi fakirlikten zenginliğe erişir, zor da olsa bir şeyler başarırsınız. Size sıkıntı veren bir konuda gönlünüz rahat eder.

Rüyada sadaka vermeye niyetlenmek iş hayatında istikrarlı olamayanlar yakında düzenli gelir sağlar. İşsiz olanlar ise iş bulurlar. Maddi zorluklar aşılır, büyük borçlar biter.

Rüyada dilenciye sadaka vermek iç sıkıntı veren ve sizin moralinizi sürekli bozmaya çalışan birine yorumlanır. Bu kişi hep huzurunuzu kaçırıyor olsa da sonunda dert ve tasanız biter. Sizi üzen insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Rüyada birine sadaka vermek maddi sıkıntı içerisinde olan ve borçlarına yetişemeyen kişilerin bir çözüm bulmasına, maddi destek olacak birine yorumlanır. Aileniz de size bu konuda yardımcı olabilir. Ancak ortak iş yapan kişiler borç üstlenmek zorunda kalabilirler.

Rüyada başkasının sadaka verdiğini görmek arkanızdan söylenen sözler ya da çevrilen işler varsa hepsi kulağınıza gelebilir ve gerçekler ortaya çıkar. Aile içinde yaşanan sorunların kayağı bulunur. Sizi veya ailenizi dolduruşa getiren biri varsa bu kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Rüyada yaşlı kadına sadaka vermek yapılan hataları telafi ederken başınızdaki beladan kurtulmak anlamına gelir. Yüklü ödeme yapan kişiler ödemelerinden kurtulurlar ve sizin paranızda gözü olan kişiler varsa foyaları ortaya çıkar.

Rüyada yaşlı adama sadaka vermek hayır işlemek ve pek çok insana faydası dokunacak olan işler başarmaya yorumlanır. Bir hayır kurumu vasıtası ile yardım yapılabilir ya da başka sebepler ile maddi durumu iyi olmayan insanlara iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada ölmüş birine sadaka vermek sürekli size maddi külfet olan ve paranızı birikimlerinizi eriten birine yorumlanır. Çeşitli sebepler ile eline geçen kazancın bereketini göremeyen kişiler bu durumdan kurtulurlar. Maddi endişelere çözüm bulunabilir.

Rüyada sadaka olarak para vermek , maddi imkanlarını arttırmak ve kimseye borcun kalmamasına yorumlanır. Eğer başınızdan bir dolandırıcılık geçtiyse ve mahkemelik iseniz sonunda dava çözülür ve kişi hakkı olan parayı alır.