Rüya tabiri ara

Cover Image

Saçta Bit

Ekim 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek, bit ya da pire rüyaları genelde kötülüklere, maddi sıkıntılara,hastalığa, endişe ve korkuya işaret eder. Bu rüya kişinin gerek sosyal yaşamında gerekse iş hayatında mutsuz olacağı süreçlerin içinden geçerek rızkını her anlamda kötüleşeceğine yorumlanır. Rüyada saçta bit görmek, bazen de size ve ailenize zarar vermek isteyen kimselere, kötülüğe, çevrenize karşı dikkatli olmanız gerektiğine ifade edilir. Rüyada bit görmek, servete, kazanılmış mallara, paraya, sayısız çokça bit görmek, ise talihinizi açılmasına ifade edilir. Bit rüyası tek anlam ile değerlendirildiğinde hayırlı olarak kabul edilse de görülen bitin ya da pirenin insan vücudunda yer alması da bir o kadar kötülüğe, kişinin yaşayacağı talihsiz olaylara işaret edilir. Rüyada görülen bit sembolü hakkında ünlü rüya alimimiz Kirman-i bu rüyayı gören kimse malının belli kısmını hiç uğruna harcayarak ilerde pişmanlık duygusuna kapılacağını dile getirmiştir. Rüyada bitin yanı sıra saçında bit sirkesi gören kimse, hayatı yeniden yaşayarak kendisini üzen tüm üzücü olaylardan zarar görmeden sıyrılma şerefini bulur.

Rüyada Saçta Bit Öldürmek

Rüyada saçta bit öldürmek, rüyasında bit öldürdüğünü gören kimse, geçmişte yakınına verdiği belli miktarda olan parasını geri alarak azda olsa rahatlama zevkine erer. Bu rüya kişinin düşmanları karşısında galip çıkarak kendisine zarar vermek amacıyla uzatılan elleri bir bir yok edeceğini de gösterir. Rüyada saçta bit öldürmek, mevki ve makama bulunduğunuz konumdan yükselme şerefine ulaşmaya, davranışlarınız ve başarılarınız ile adınızdan sıkça söz ettirmeye sembol edilir.

Rüyada Saçta Bit Aramak

Rüyada saçta bit aramak, bu rüya kişinin olması güç zorlu sınava tabir tutulup elindeki mal varlığını kaybetme tehlikesine düşeceğini gösterir.Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, her türlü tehlikeye açık olup hata yapma riskleri yüksek kimselerdir. Rüyada saçta bit aramak kimi zaman da takdir toplamaya, hayırlı ve güzel işlere vesile olmaya, hayır duası almaya, Allah katında sevilip sayılmaya ifade edilir.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, bit rüyaları hayırlı olduğu kadar şerre kötülüğe de yorumlanır. Bu rüya da önemli kılına bitin vücudun neresinde yer aldığıdır. Görülen bitin temiz kıyafetler üzerinde olması zenginliğe, rahat geçecek yaşama işaret ederken, görülen bitin kirli ya da pasaklı yerde görülmesi ise fakirliğe, hastalığa yorumlanır. Rüyanızda vücudunuzun her hangi bir kısmında bitin yapıştığını ve çıkarmakta zorlandığınızı görmeniz yaşayacağınız can sıkıcı olay karşısında zor anlar geçireceğinizi işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

523

Rüya Sitesi Linkleri