Rüya tabiri ara

Rüyada Saçlarının Yanması

Haziran 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada saçlarının yanması kişi için pek hayırlı yorulmaz ve sağlığı ile ilgili bir soruna işaret eder. Genellikle uzun tedaviler gerektirecek bir hastalığa yakalanma alameti olan rüya, aynı zamanda ev içindeki ayrılığa veya boşanmalara da işaret eder. Kendi saçlarının yandığını gören kişinin başına bir kaza gelir, sakatlanır veya işyeri ile ilgili resmi bir sorunla karşılaşır. Dikkatsiz davranışlar sonucunda kişinin mevkiinde sıkıntılar çıkacağını ve başarısız bir iş süreceğine gireceğine yorulur. Başka birinin yanmış saçlarını görmek suçsuz bir insana atılacak bir iftiraya ve vicdan azabına delalet eder.

Rüyada saç yanması geç kalınmış olaylara ve telafisi imkânsız hatalara yorumlanan rüya, genç erkekler için hiçbir işte vakıf olamamanın da işaretidir. Yanmış saçlar evli kimseler için utanç verici bir durum içine düşüleceği ve yapılan hatalar nedeni ile eşinin ailesi tarafından istenmeyen kişi olacağını tabir eder. Yanmış saçlar uğursuzluk olarak da yorumlanır ve evlenmek üzere olan kişilerin son dakikada evlilik fikirlerinden vazgeçecek bir olayla karşılaşacaklarını da simgeler.

Kişi kendi yanmış saçlarını keserse, bu durumda geçmişinden aldığı derslerle yepyeni bir hayata başlayacağının işareti olarak görülmelidir. Sıkıntıların henüz geçmediğini, uzun süre sabretmek ve beklemek gerektiğini bildiren rüya, gelecekte rahat bir hayata kavuşulacağının da müjdesini verir. Yanmış saçları kesen kişi bir bayansa, ikinci evliliğini yapar veya yeni bir ilişkiye başlar.

Rüyada saç görmek, genel olarak rüya sahibinin kendi halini görmesidir; kendinden işaretler almasıdır diyebiliriz. Mesela, başınızdaki saçı görürseniz, uzun ömre, mala ve paraya işarettir. Yani rüyada saç görmek, kendine ait saçı görmek, rüyayı gören kişinin uzun ve güzel bir hayata sahip olacağına, maddi olarak bolluğa erişeceğine işarettir.

Tabii rüyada saç görmek, gören kişinin halini yansıttığı için, kimin gördüğüne göre de değişen anlamlar çıkabilir. Mesela, rüyasında saç gören kişi, bir devlet adamı ise güce, kuvvete işarettir; bir kadın için değere ve şerefe, bir topluluk için kedere, fakir için mutluluk ve maddi bolluğa, takva sahipleri için de hacca gitmeye işaret eder.

Bunlarla beraber rüyada saç görmek, bir erkek için işlerin açılmasına ve maddi kazanca, bir kadın için mutluluğa ve kendisini koruyacak bir kimseye dair mesajlar içerir.

Rüyada görülen saçın rengine göre;

Siyah saç: Rüyanızda saçlarınızı siyah olarak görmüşseniz, bu rüya evli kadınlar için eşlerinin dürüst, dirayetli ve sadık olduğunu simgeler. Eğer bekar iseniz gelecekteki eşiniz bu özellikleri taşıyacaktır. Saçlarınız rüyanızda çok koyu bir siyah renge sahipse, bu rüya, zengin bir erkekle izdivaç yapacağınıza ya da evli kadınlar için eşlerinin varlıklı ve zengin olacağına delalet eder.

Kızıl saç: Rüyada kızıl renkli saç görmeniz, insanlara karşı sempatik ve şirin görüneceğinize ve bu özelliğiniz sayesinde insanların size karşı ilgi ve sevgi duyacağına yorulmaktadır.

Sarı saç: Rüyada sarı saç görmek, hayat boyu başarı, huzur ve mutluluğa yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3310

Rüya Sitesi Linkleri