Rüya tabiri ara

Cover Image

Saçkıran

Ocak 13, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada saçkıran görmek, saçkıran rüyası iki farklı sembole rivayet olup iyiye olduğu kadar kötülüğe, başınıza gelecek üzücü olaylara da yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, her türlü musibetlerden, kötülüklerden ve belalardan kurtulabilecekleri gibi açılan kısmet kapılarının kapanmasına da şahit olurlar.  Rüyada görülen saçkıran bazen de amansız hastalığa yakalanmaya, elden ayaktan düşmeye, çevrenizde var olan dostlarınızın bir bir yok oluşunu seyretmeye sembol edilir. Rüyada saçkıran görmek, manevi eksikliğe, başı boşluğa, kötü alışkanlıklar edinmeye, size zarar verecek kimselerle aynı çayı altında olmaya ifade edilir. Rüyada saçkıran olmak, başarısızlığa, kötü sürdürülen hayata, maddi değerlerin bir bir yok olmasına, sıfırı tüketmeye, ilerde pişmanlık duyacağınız bir çok yanlışa yer vermeye tabir edilir. Saçkıran bazen de sosyal yaşamınızda bir takım değişikliğe gitmeye, alışkanlıklarınızın dışına çıkarak kendinizden bir çok konuda üstün insanların yaşam alanlarına özen duymaya sembol edilir.

Rüyada Saçkıran Böceği Görmek

Rüyada saçkıran böceği görmek, saçkıran böceği rüyası dış görünüşüne gereğinden fazla önem veren davranışlarıyla çevresindeki insanların gözlerini dolduran gözü yüksekler de kimselere işaret eder. Rüyasında saçkıran böceği gören kimseler, heyecan ve hareketlilik peşinde olup sürekli bir eyleme ve amaca yönelirler. Saçkıran böceği  bazen de kısmete, evliliğe, sonu hayırlı biten yola girmeye sembol edilir.

Rüyada Saçkıran Olmak

Rüyada saçkıran olmak, saçkıran rüyasıyla benzer anlamları taşıya rüya yenilgiye ve başarısızlığa işaret olduğu gibi kurtuluşu ve aydınlığı da işaret eder. Rüyada saçkıran olmak, gaflete düşmeye, hatanın üstüne gitmeye, kendiniz dışında bir çok insana zarar vererek onları zora sürüklemeye ifade edilir.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçların döküldüğünü görmek, bu rüya fazla iyi niyetli olan kimselerin çevrelerinde ki kimselerce sömürülerek maddi anlamda külfete uğrayacaklarına işaret eder. Rüyada saçlarının döküldüğünü gören kimse, aşırı duygusal, yardımsever, insanlara karşı fazla iyi niyetli, rızkını helal yollarla kazanan alim kimselerdir.

Rüyada Saçların Seyreldiğini Görmek

Rüyada saçların seyreldiğini görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kaçarak girdiği bir çok işten keyif alamaz hale geleceğine,  hatalarının ardı ardına çoğalması ile yaptığı işlerden keyif alamaz hale geleceğine yorumlanır. Rüyada saçlarının seyreldiğini görmek, bazen de hayal kırıklığına, beklemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalmaya, yanılgıya düşeceğinize ifade edilir.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Rüyada kel kaldığını görmek,  bu rüya maddi külfete, borçlanmaya,iş hayatında başarısızlığa uğramaya, değerlerinizden ve inançlarınızdan ödün vereceğinize yorumlanır. Rüyasında kel kaldığını gören kimse, ele güne muhtaç duruma düşeceği gibi yaptığı yanlışlarla da yaşadığı hayata sebebiyet vermiş olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3682