Rüya tabiri ara

Cover Image

Saçının Kelleştiğini

Ocak 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada saçının kelleştiğini görmek, bu rüya sıkıntılara, keder ve hastalıklara, keyfinizin kaçmasına, nasip ve kısmet kapılarınızın kapanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, vurdumduymaz, düzensiz hayatın içinde yer alıp, geleceğe ait plan yapmak yerine anı olduğu gibi yaşamayı tercih ederler. Rüyada saçının kelleştiğini görmek, hane içinde kopukluğa, sevdiğiniz kimselerle aranıza mesafe koymaya, kendi başınıza hareket etmenize sebep olacak durumlarla karşı karşıya kalacağınıza ifade edilir. Otoriter sarsıntı şeklinde de yorumlanan rüya kişinin ailesine gereken otoriterliği sağlayamaması sebebiyle hanesi içinde dahi dikkate alınmayarak bir çok konuda gözden düşme noktasına geleceğine tabir edilir. Ruhsal olarak ta çöküntü şeklinde ifade içeren kelleşmek rüyası, çevrenizden ve size yönelik baskılardan kurtulmak adına yapacağınız eyleme, güven duygunuzu yitirmeye, içinizde her daim başarısız olma egosunu yaşatmaya  tabir edilir. Uğursuzluk şeklinde de yorumlanan rüya, sizi bekleyen kötü ve zor günlere, yaklaşan tehlikelere, kara bulutların etrafınızda gölge gibi dolaşarak yaşamınızın her karesinde bu olumsuzlukların süre geleceğine ifade edilir. Rüyada saç dökülmesi görmek, güzel giden yaşam tarzınızı değiştirmeye, sizi ve ailenizi kötülüğe sürükleyecek olayların içine yönelmeye, ilerde hem kendinize hem de iş ilişkisi içinde olduğunuz kimselere zarar vereceğinize tabir edilir.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek, maddi ve manevi zarar görmeye, saygınlık kaybetmeye, girilen işlerde başarısız olunup hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Rüyada saç döküldüğünü görmek, bazende yakın olduğunuz kimse tarafından kötülük görmeye, eldeki tüm birikimlerinizi kaybederek sıfıra düşme noktasına gelmeye ifade edilir.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek, işinin hayatını yaşanmaz hale getirecek sorunların en kısa zamanda çözüme ulaşarak hayatının normal düzeylere ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında saçının kesildiğini gören kimse, alacağı hayırlı haberler ile mutlu olup birbirinden güzel teklifler alır.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Rüyada kel kaldığını görmek, rüyasında tamamen kel kaldığını gören kimse, bin bir güçlükle elde ettiği malını kaybetme noktasına giderek hem kendisini hem de ailesini büyük bir boşluğun  içine sürükler. Bu rüya, işten kovulmak, icra yoluyla elinizdeki malınızı kaybetmek, maddi sarsıntı gibi bir çok olumsuz durumu çağrıştırır. Rüyada kel kaldığını görmek, evli kimseler için eşler arası yaşanılacak tatsız olaylara işaret ederken, bekar kimseler içinse birlikteliğin bozulmasına, şansınızın dönmemesine, yaptığınız bir çok işten mutsuz ayrılacağınıza sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2063