Rüya tabiri ara

Rüyada Saçını Kestirmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada saçını kestirmek hayatında radikal değişiklikler yapmak istediğine, herhangi bir durumda bu değişiklikleri yerine getirmediğinde ise çok büyük sıkıntı ve üzüntü çekeceğine ve bu değişiklikler sayesinde yeni oluşacak hayatında çok daha huzurlu ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada saçını kestirdiğini gören kişinin hayatın içinde gerçekleştirilen bu değişiklikler genel açıdan bu kişinin hayat koşulları ve kariyeri açısından büyük bir ehemmiyet taşıdığına işaret eder. hayatının kontrolünü kaybettiğine istemeyeceği olaylar yaşama arifesinde olduğunu ve bu durumdan çok zararlı çıkacağına, en sonunda bütün bunlardan kurtulup, kendine gelip arzu ettiği şekilde yaşaması gerektiğinin göstergesi olarak kabul edilir. eğer saçlarının kesildikten sonra güzel bir şekil ve uyum kazanmışsa mutlu olmaya ve keyifli zamanlar geçireceğinin işaretidir. sahip olduğunuz mal ve mülkün değerinin azalacağına işaret olabilir.

Rüyada saçını kestirmek ne anlama gelir? istediğiniz çeşitli şeylerin gerçekleşeceğinin önemli bir bulgusu olabilir. aile hayatınızda belli radikal kuralların değişip ve bir daha eski haline gelemeyeceğine, kendi alın teriyle ekmeğinin peşinde koşan kimseye işaret edebilir.

Rüyada saçının kısa kesildiğini görmek ise yapmadığı bir suç için iftiraya uğramaya, zenginlik içinde yüzerken birden fakirleşmeye, hayatı çok güzel ve istediği şekilde giderken bir anada hayatını altüst olabileceğine, evliliği mutlu ve huzurlu bir şekilde giderken eşiyle arasının açılmasına hatta bu işin boşanmaya kadar gidebileceğine işarettir.Rüyada saçını kestirmek ve boyatmak ise anne ve babası tarafından hor görüleceği hatta bu durumun evlatlıktan redde kadar gidebileceğine işarettir. Rüyada saç kestirmenin görülmesinin pozitif olarak yorumlanabilecek bir başka durumu ise eğitim hayatınızla ilgilidir. Eğitim hayatınızda istediğiniz bir durumda değilken bilinmeyen bazı etkiler sonucunda birden bire eğitim hayatınız tahmin edemeyeceğiniz bir seviyeye ulaşacak hem siz hem de yakınınızdakiler büyük bir sevinç yaşayacaklar ve geleceğe bu durum sayesinde daha inançlı ve daha da umutlu bir şekilde bakarak hayatının geri kalanını böyle bir şekilde yaşayacak olmanın güzelliğini tadacaklardır.Rüyada saçını kestirmek isteyip kestirememek yukarıdaki gerçeklerin ışığında baktığımızda anlıyoruz ki çeşitli sonuçların habercisi olabilmektedir.

Rüyada kendi saçını kesmek, kişinin yaşadığı sorunlara karşı yanında kimseyi bulamamasına işaret eder. Görülen bu rüya zor zamanlarda kişinin yılmayıp, mücadele içersinde olacağına tabir edilmiştir. Deyim yerinde ise kişinin ‘tırnağın varsa başını kaşı’ misali uğraşa ve emek vererek zor günleri atlatacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada uzun olan saçı kestirmek, rüyada görülen uzun saç kişinin çekeceği dert ve tasaya yorumlanır. Bu yüzden kişinin uzun olan saçlarını kestirmesi, üzüntü ve elemden kurtulmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin karşılarına hayırlı bir nasip veya kısmet çıkacağını bildirir.

Rüyada Saçını Kısa Bir Şekilde Kestirmek

Rüyanızda rüyada saç kestirmek ve buna benzer eylemler içeren şeyler gördüyseniz dikkat etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Rüyanızda uzun ya da orta uzunlukta olan saçlarınızı kısa bir şekilde kestirdiyseniz kendi elinizle ve kendi hür iradenizle kendiniz için olumsuz sonuçlanabilecek bir iş içerisinde bulunduğunuz konusunda bu rüya size mesaj veriyor olabilir.

Rüyada Başka Birinin Saçını Kesmek

Rüyada kendiniz dışında tanıdığınız veya tanımadığınız pek çok kişiye görebilirsiniz. Eğer rüyada saç kestirmek eylemini siz bir yakınınıza yapıyorsanız kendi elinizle yapacağınız bir hatanın sonuçlarına saçını kestiğiniz yakınınız katlanabilir. Ancak eğer rüyada saçını kestiğiniz kişiye tanımıyorsanız bu rüya size yabancı birini bilmeden büyük bir sıkıntıdan kurtardığınız ya da kurtarabileceğiniz anlamlarına gelir. Bu tür rüyalar hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilir.

Rüyada Saçının Kesilmesi
Rüyayı gören kişinin hayatını kontrol altına almadığı için istemediği hayatı yaşadığı anlamına gelir. İstemediği olaylar ile karşılaşacağı ve bu nedenle üzüleceği ve zarar göreceğine rivayet eder. Rüyayı gören kişinin artık silkelenip kendine gelmesi ve hayatının kontrolünü eline alması gerekir. Hayatı kendi istediği gibi yaşaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Saçın Kısa Kesilmesi
Aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılar yaşanacağı ve zor zamanlar geçirileceği anlamına gelen rüya, çok sıkıntılı günlerin yaklaştığının habercisidir. Yaşanan olayların gün geçtikçe işleri daha da kötüye sürükleyeceğini işaret eder. Rüyanın bir diğer anlamı ise, sağlık konusunda rüyayı gören kişiyi yıpratacak bir hastalığına yakalanacağını gösterir.

Rüyada Saçın Kısa Görülmesi
Bu rüyanın anlamı oldukça olumludur. Rüyada saçın kısa görülmesi yaşanan sıkıntı ve üzüntülerin artık son bulacağı ve uzun süredir yaşanan endişeli bekleyişinde son bulacağı, hiç sıkıntının kalmayacağını gösterir. Rüya sahibinin artık rahat edeceği ve hayatını mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret eder. AYrıca yaşanan bir hastalık söz konusu ise şifa bulacağı ve kötü olayların aileden artık uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada Saçın Uçlardan Kesildiğini Görmek
Rüyayı gören kişinin tam olarak bağımsızlığına kavuşamadığını kendini daha özgür hissetmek istediğine ve bunun üzerine yavaş yavaş isteklerini hayata geçireceğine işaret eder. Bu geçen süre zarfında bazı arkadaşları ile arasına mesafe koyacağına ve yeni bir çevre edineceğine rivayet eder. Rüyanın bir diğer anlamı ise değişik fikirlere açık olacağına kariyeri için eğitim alacağına ve buna yönelik kurslara katılacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçını Kuaföre Kestirmek
Rüyayı gören kişinin işlerini düzenli bir şekilde yaptığını gösterir ve kurallara uyan biri olduğu anlamına gelir. Yaptığı her işi büyük bir özen ve azim ile çalışarak aynı zamanda prensipli bir şekilde çalışan birinin başarısız olmayacağına işaret eder.

Adım attığı her işte oldukça başarılı olacağı anlamına gelen rüya lüks bir hayata da işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine yeni bir hayat kurmak adına uğraşacağına ve ailelerin yanında olacağını bilerek daha huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Saçını Kendisinin Kestiğini Görmek
Rüyayı gören kişinin kimseye minnet etmeden tüm sorumluluğu üstlenerek hayatını tamamen değiştirerek kendi istediği hale getirmek adına adım atacağına, evini değiştireceğine, başka bir şehre taşınarak da kendi hayatını yeniden kuracağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi bekar ise evlilik fikrini biraz daha erteleyip önceliğimi kariyerine vereceğine delalet eder.

Rüyada Bıçakla Saçını Kesmek
Rüya sahibinin uygunsuz davranışları sebebi ile çok sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Yanlış kişiler sebebi ile hayatını kendi istediği gibi yönetemediğine ve yanlış ilişkiler yüzünden de hoş karşılanmadığı anlamına gelir.

Hayatının hakimiyetini elinden kaçırmak, istediği hayata ulaşmakta güçlük çekmek ve işleri güçleştirdiği için dar boğaza gireceği anlamına gelir.

Rüyada Saçını Erkek Saçı Gibi Kestirdiğini Görmek
Rüyayı gören kişinin boyunu aşacak işlerle uğraşması sonucu hiç hayırlı olmayacak sonuca varmasına, yaptığı işlerden istediği sonuçları alamayacağına, birden fazla işlerle uğraştığı içinde konsantrasyon sorunu yaşayacağı anlamını taşır.

Kişinin baskı altında olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin rekabet içerisine girerek iş yaşantısını da riske atacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçını Usturaya Vurduğunu Görmek
Rüyayı gören kişinin hayatındaki sorunları ortadan kaldırmak adına radikal kararlar alacağını işaret eder. Sorun yaşanan evliliklerin bitmesine kötü giden bir işten iflas etme gibi anlamlar taşıyan rüya, kişinin hayatındaki belli bir dönemi de kapatacağı anlamına da gelir. Hayatında yeni bir sayfa açmaya niyetlenen kişi, hayatının sıkıntılı bölümlerini yaşamından atarak sıfırdan huzurlu bir hayata başlayacak demektir.

Rüyada Saçı Kestirip Ağlamak
Rüyayı gören kişinin hayatını baştan yaşamak adına değişiklikler yapacağına ve sonuçlardan hiç memnun olmayacağına işaret eder. Hayatında yaptığı değişikliklerde ailesini dinlememesi ve kendisine uyarıda bulunan arkadaşlarını da dikkate almadığından yapacağı girişimlerden para ve de zaman kaybedeceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2923

Rüya Sitesi Linkleri