Rüya tabiri ara

Cover Image

Saçını Kestirdiği

Kasım 19, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada saçını kestirdiğini görmek, bu rüya hayata dahil yapılan bir takım değişikliklere, alışılmışın dışına çıkmaya, vücut dinginliğine işaret eder. Rüyasında saçını kestirdiğini gören kimse, yaşamına renk katmak adına farklı bir takım yollar çizerek çizdiği bu yollarda kendisin daha huzurlu ve mutlu hisseder. Bu rüya kariyer hayatınızda kazandığınız zaferlere, mevki ve makama, yükselişe, zaferle geçen ömre, saygınlık kazanmaya delalet eder. Rüyada saçının kesildiğini görmek, hayatı kontrol altında tutmamanın verdiği acıyı yaşamak şeklinde ifade içeren rüya, rüyayı gören kimsenin istemediği olaylarla karşılaşıp bu olaylar sonucunda her anlamda zarar göreceğine sembol edilir. Rüyada saçını kestirdiğini görmek, bilgi ve birikime, kazanılan zafere, varlığı ile her daim size güven hissi yaratacak kimselerle birlikte olmaya, hayatı güven altında tutmaya yorumlanır. Rüyada kendi saçını kestirmek, genellikle uğursuzluk şeklinde yorumlanıp kişinin başına gelecek olan talihsiz olaylara,  mesleki hayatında başarısızlığına, elde ettiği kazançların bir bir yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Saçını Kestirdiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada saçını kestirdiğini görmek, bu rüya kişinin yapacağı yanlış bir davranışından dolayı sıkıntıya düşerek çevresi tarafından hoş karşılanmayacağına yorumlanır. Rüyasında saçını kestirdiğini gören kimse, ileriye yönelik hayatını olumsuz etkileyecek bir çok pişmanlıklar yaparak kendisine inanan insanları hayal kırıklığına düşürecektir. Saçını kestirmek, bazende mal kaybetmeye, elden ayaktan düşmeye, itibar kaybetmeye, mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada Saçını Uçlarından Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını uçlarından kestirdiğini görmek, bu rüya özgürlüğü elden bırakmayan kimselerin amaçlarına ya da hedeflerine ulaşmak için çizdikleri yolda kararlılıkla attıkları adımlara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, alışkanlıklarını geride bırakarak yaşamlarını zorlaştıracak her türlü eylemden ve etkenlerden kendilerini uzak tutarlar.

Rüyada Saçını Asker Tıraşı Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını asker tıraşı kestirdiğini görmek, iş hayatına verilen değere, sorumluluk sahibi olunmaya, zaferle sürdürülecek yolda emin adımlarla ilerleme arzusunu gütmeye yorumlanır. Rüyasında saçını asker tıraşı kestiren kimse, takım çalışmasına önem vererek ilerde büyük kazanç getirecek işlerde öncülük alırlar. Bu rüya kariyer hayatınızda başarıya, kazanılan saygınlığa, güzel geçecek ömre delalet eder.

Rüyada Saçını Küt Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını küt kestirdiğini görmek, kişiliğinden ve karakterinden ödün vermeyen rüya sahibinin sosyal yaşamında yaşanılacak olaylara karşın sessizliğini koruyarak oluşan olayları görmezden geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yaşamlarına dahil oluşan ikilemlere karşı zayıf düşerek iş hayatları ve ev yaşamları arasında dengeyi kurmakta daima zorluk çekerler.

Rüyada Saçını Ailesine Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını ailesine kestirdiğini görmek, bu rüya kişinin ailevi bağlarını güçlü tutmak ve oluşabilecek kötülüklere karşı korumak adına koruma adı altında yaptığı eylemlere işaret eder. Rüyasında saçını hane halkından bir kimseye kestirdiğini gören kimse, kendi içinde yaşadığı sorunlarını dışa vurmaktan kaçınan, ailesini her türlü kötülük ve belalardan uzak kılan, başarılı ve kararlı kimsedir.

Rüyada Saçını Kuaföre Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kuaföre kestirdiğini görmek, rüyayı gören kimsenin gerek iş hayatını gerekse sosyal yaşamını başarılı şekilde yürüterek kendisini mutsuz kılacak her türlü etkenlerden uzak duracağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, iş yaşamlarının hiç bir karesinde başarısız olmayacakları gibi azim ve kararlılıkla girdikleri yolda er geç zafere ulaşacaklardır. Rüyasında saçını kuaföre kestirdiğini gören kimse, kendisine yeni hayat kurmak için kollarını sıvayarak geçmişte yaptığı hatalarının telafisini etme şansını elde eder.

Rüyada Tanımadığı Bir Kimseye Saçını Kestirdiğini Görmek

Rüyada tanımadığı bir kimseye saçını kestirdiğini görmek, kişinin rüyasında tanımadığı biri tarafından saçının kesildiğini görmesi, o kimseden göreceği destek sayesinde rahat yüzü göreceğine yorumlanır. Rüyada tanımadığı biri tarafından saçının kesilmesi bazen de  kısmet kapılarına, yardım görmeye, bulunduğunuz iş hayatınızda yükselmeye, mertebeye ermeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2178