Rüya tabiri ara

Cover Image

Saçını Kesmek

Kasım 19, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada saçını kesmek, saçını kesmek, rüyası hayırlı olmamakla birlikte umutların ve hayallerin yok olmasına, yaşanılan hayal kırıklıklarına, başarısızlıklara işaret eder. Rüyasında saçını kestiğini gören kimseler, iyi ve güzele dahil  tüm beklentilerini hiç uğruna kaybederek hem kendilerini hem de sevdiği kimseleri başarısızlığa sürüklerler. Rüyada saçını kestiğini görmek, maddi ve manevi sıkıntıya düşmeye, sevdiğiniz kimselerden kötülük görmeye, hayırlı  girdiğiniz işlerden mutsuz sonla ayrılma durumuna düşeceğinize sembol edilir. Bu rüya aynı zaman da uğursuzluğa, dedikoduya, sizi mutsuz kılacak sözler duyacağınıza, tüm kapıların bir bir kapanmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kendi saçını makasla kesmek, mekan değişikliği şeklinde anlam içerip rüyayı gören kimsenin bulunduğu yerden kısa süreli ayrılarak ticari amaçlı başka yerlere göç edeceğine ifade edilir. Saçını kesmek, sembolü, manevi olarak bakıldığında ise inancına gereken önemi vermeyen, şeytana kulluk eden, kendisine verilen ömrü kötülükle süsleyen kimselere tabir edilir.

Rüyada Saçını Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçını kesmek, kariyer hayatınızda yaşayacağınız sorunları ele alan bu rüya kişinin kendi hataları yüzünden başını ciddi anlamda belaya sokacağına yorumlanır. Rüyada bir kimsenin saçınızı kestiğini görüyorsanız bu kişinin sizin üzerinize atacak olan iftiralarına, zor duruma düşmeye ifade edilir.

Rüyada Saçını Kestirmek

Rüyada saçını kestirmek, size ve ailenize zararlı olacak alışkanlıklardan vazgeçerek doğruyu ve güzeli bulmaya, hayatınızla ilgili önemli kararlar alarak bulunduğunuz yerden ayrılacağınıza ifade edilir. Rüyasında saçını kestirdiğini gören kimse, yaşamına engel olan en büyük sorunlarını bir bir aşma noktasına giderek gelecek hayatını korkusuzca yaşama şansını elde tutar.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını kesmek, bu rüya gözden düşmeye, çevreniz tarafından dışlanmaya, size verilen değerleri kaybederek sahip olduğunuz varlıkları bir bir kaybetme noktasına gideceğinize yorumlanır. Rüyasında kendi saçını kestiğini gören kimse, başına buyruk oluşu sebebiyle elindeki avucundaki tüm değerleri kaybederek ilerde pişmanlıkla geçecek hayatın içine girecektir. Rüyada kendi saçını kesmek, bazen de kimseye midene etmede hayatı yaşamaya, kişinin kendi ayakları üstünde durabilme çabası gütmesine sembol edilir.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kesmek

Rüyada kendi saçını makasla kesmek, bu rüya kişinin meslek hayatında kendisini geliştirerek ilerde büyük başarılı konumlara gelecek işlere imza atacağına yorumlanır. Rüyada kendi saçını makasla kesmek,  servete konmaya, mutlu olacağınız güzel sözler işitmeye, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.

Rüyada Saçını Kısa Kesmek

Rüyada saçını kısa kesmek, ömrün son bulmasına, hastalığa, varlıkla geçen hayatı geride bırakmaya, son noktaya  işaret eder. Rüyasında saçını kısa kestiğini gören kimse, dünya yaşantısına son vererek hayata dahil tüm güzellikleri geride bırakır. Bu rüya bazende itibar ve saygınlık kazanmaya, topluma karşı hoş görülü davranmaya, huzura delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3503