Rüya tabiri ara

Rüyada Saçını Kazıtmak

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saçını kazıtmak hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin kötü bir haber alacağına, kötü bir hastalığa yakalanacağına, iş hayatında kötü gelişmeler olacağına ve bu durumun kendisini kötü etkileyeceğine ve hayatının olumsuz etkileyecek şeyler ile karşılaşacağına alamet eder. Rüyasında saçını kazıttığını gören kişinin ya kendisinin ya da aile fertlerinden birinin hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığın kötü bir netice ile biteceğine işaret edilir.

Rüyada çocuğunun saçlarını kazıdığını gören kişinin, kendi elleriyle çocuğunun başarılı olacağı bir işe engel olacağına, bu sayede ileride çocuğuna sunulacak makamı yitireceğine ve kendi hayatı gibi çocuğunun da hayatının kötü geçmesine sebep olacağına delalet eder. Rüyada düşmanının saçlarını kazıdığını gören kişinin, hayırla karılaşacağına işaret eder. Hayatına dost gibi giren birinin aslında dost olmadığına ve dost gibi görünen düşmanı sayesinde düşmanlarının her işte galip gelerek kendisini yeneceğine delalet eder.

Bu iki yüzlü dostlarının kendisine zarar vereceğinin farkına vararak, onlardan kurtulacağına ve her konuda kendisine yardım edecek dostlar ile karşılaşacağına, bu sayede de başarılar elde edeceğine delalet eder. Rüyada ölmüş birinin saçlarını kazıdığını görmek, rüyayı gören kişinin dünyavi hayatının son anlarında olduğuna, ahiret hayatının yaklaştığına ve ölümün ona çok yakın bir zamanda geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi için ölümün hak olduğuna, ahiret hayatında sorgusunun kolay olacağına, cennet ile müjdelenen insanlar arasına gireceğine ve dünya hayatında, arkasında bıraktığı arkadaşları ve dostları tarafından hayırla yad edileceğine delalet eder.

Rüyada karısının saçlarını kazıdığını görmek, haksızlık yaptığı eşine, haksızlık yapmamasını işaret eder. Onu boş yere üzdüğünü ve ondan özür dileyerek gönlünü alması gerektiğine alamet eder. Bu rüya bazen de eşler arasında olası tatsızlıkların olacağına ve birbirlerini kıracak küçük kavgaların çıkmasına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16867