Rüya tabiri ara

Rüyada Saçını Boyadığını Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saçını boyadığını görmek iyi değildir hatta şanssızlık olarak kabul edilir ve rüya sahibinin zor ve kötü günler geçireceğine, kazancının azalacağına, kısmetinin kapanacağına, keyfinin ve huzurunun bozulacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin işinde arka arkaya başarısızlık yaşayacağına ve umutlarının tükenmesine sebep olacak olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada saç boyamak, rüyayı gören kişinin büyük heveslerle çıktığı yolların kendisine fayda getirmeyeceği ile yorumlanmaktadır.

Rüyada saçını kızıla boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olmasına, neşesinin yerine geleceğine, güzel ve eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir. Kişi bu sayede kendini toparlayıp rahatlayacak demektir. Rüyada saçını sarıya boyamak, hayırlara alamettir. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticari işlerde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine ve onlardan bir adım öne geçeceğine yorumlanır. Rüyada saçını siyaha boyamak, iyi ve güzel olana işaret değildir.

Rüyayı gören kişinin yanlış yollara sapacağı, yanlış işler yapacağı, dini manada günahkar sayılacağı ve dine karşı şeyler yapacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya kişinin ahlakını ve inancını bir yana bırakıp, kötü huylar edinecektir diye de yorumlanır. Rüyada saçını kırmızıya boyamak, rüyayı görenin yapacağı güzel işler sayesinde çevresindekilerin gönlünü kazanmayı başaracağına işaret etmektedir. Ayrıca bu rüya hoş sohbet, güler yüzlü, samimi ve ağır başlı bir kişiyle tanışma ile yorumlanır. Rüyada saçını kahverengiye boyamak, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereketin içine düşeceği, işlerinin açılacağı, mesleğinde başarılı olması sayesinde gelirinin çok artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada saçının boyanması, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu o yüksek mertebeye ulaşacağına, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu ticari kazanca kavuşmaya, hoş olmayan bir vaziyete düşmeye yorumlanır. Rüyada saçının boyandığını görmek çektiği zorlukların sonunda düşlediği itibara kavuşmaya, başarısızlıktan sonra kazandığı mevkiye, yenilgiden sonra kazandığı saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak onurlu bir hayat elde etmeye işaret eder.