Rüya tabiri ara

Rüyada Saçını Açık Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Saçını Açık Görmek rüyada kapalı ve tesettürlü olan bir bayanın saçlarını açtığını görmesi, bir gıybete yada günaha bulaştığına işaret eder. Rüya açık saç, başkasının günahına bulaşmaya işaret eder. Ancak rüyaları parça parça değil anlam bütünlüğü sağlanmış olarak değerlendirmek gerekir. Aksi taktirde ortaya bambaşka yorumlar çıkabilir. Bu nedenle rüyanın giriş, gelişme sonuç bütünlemesi dahilinde düşünmek ve yorumlamamız lazımdır. Bu tarz rüyalar kişinin gerçek hayattaki yaşantısının tam tersi olduğu için bir takım uyarı mesajları içerir ve rüyayı gören kişinin bir an önce kendini düzeltmesi için fırsat oluştuğuna işaret eder.

Gerçek hayatta kapalı olduğu halde rüyasında kendinin açık olduğunu gören bir kişi, maneviyatı giderek eksildiğine ve harama bulaştığına işaret eder. Bazende rüyasında saçlarının açık olduğunu gören bir kişi, arkadaş çevresinde farkında olmadan yapmış olduğu dedikodu nedeni ile günaha girdiğine ve helallik alması gerektiğine işaret eder.

Rüyasında saçları açıkken namaz kıldığını gören bir kişi, huşu içinde namaz kılmadığına, ibadetlerinde eksiklik olduğuna ve maneviyatını güçlendirecek işler ile meşgul olması gerektiğine işaret eder. Rüyasında saçlarının açık olduğunu ancak çok bakımsız ve kötü durduğunu gören bir kişi, işlemiş olduğu bir günah nedeni ile ruhunun gıdası olduğu ibadetleri yerine getiremediği bu nedenle depresyona ve bunalıma girdiğine işaret eder. Rüyasında saçlarının açık olduğunu ve saçlarını yaptırdığını gören kapalı bir kadın, ibadetlerinden uzaklaşarak gereksiz boş işler ile çok fazla meşgul olduğuna ve dünyalık işler peşinde koştuğuna işaret eder.

Rüyada Saçını Açık Görmek Rüyada kapalı birinin zorla saçını açtıklarını görmesi, kendisine zarar vermek isteyen bir takım düşmanları olduğuna işaret eder. Rüyasında saçlarını açık görmek, psikolojisinin çok kötü olduğuna ve farz olan ibadetlerini yerine getiremediği için iç alemindeki sıkıntılara işaret eder. Rüyasında saçlarının açık olduğunu ve erkeklerin ona baktığını gören bir kişi, çevresinin dikkatini çeken bir günaha bulaştığına işaret eder. Rüyasında saçlarının açık olduğunu ve saçlarının açık olduğunu fark edince hemen bir eşarp ile saçlarını kapattığını gören bir kişi yaptığı hatalardan ders alarak vazgeçip ibadetlerine sımsıkı sarıldığına ve geçmişte yaptığı hatalardan pişman olarak tövbe edeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3447