Rüya tabiri ara

Rüyada Saçına Kına Yaktığını Görmek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada saçına kına yaktığını görmek emek harcayarak hak kazandığı büyük rızka, sorunlara direnerek beklediği huzura, bir kimsenin desteği ile umduğu kudrete yorulur. Ayrıca parasal anlamda sıkıntı veren bir kimseden kurtulmaya, bir kişiden destek talep ederek ulaşmak istediği mevkiye, manevi zorluk oluşturan kişilerden ayrılmaya delalettir. Rüyada saça kına yakmak aynı zamanda umutları bitmişken düşlediği helal kazanca, hasta ise şifa bulamasına, dertlerden en kısa sürede kurtulacağına işarettir. Olumlu yorumlayacak olursak da hayattan daha fazla zevk duymaya başlayacağına, çalışma hayatında iyi yerlere geleceğine, oldukça kapsamlı çalışmalar yapacağına ve iyi çalışma teklifleri alacağına işaret eder.

Rüyada kına ile saç boyama rüya yorumcularından  şu şeklide yorumlanmaktadır: yitirildikten sonra tekrar kazanılan üne, emek vererek gelmesini umduğu ticari bolluğa, emek vererek kazandığı şana, çaba harcayarak kavuşmayı dilediği huzurlu bir hayata yorar.

Rüyada saça kına yaktığını görmek, rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı olduğuna ve bu sıkıntıyı kişinin bayağı kafasına taktığına, rahat ve mutluluğunun kaybolduğuna işaret eder. Fakat bu rüya sayesinde düzeleceğine yorulur. Rüyayı gören şahsın hoş olmayan hislerden uzaklaşacağına, kişinin kendini daha mutlu hissetmesi için yanında olmasını umduğu kişilerin yanında olduğuna ve destekçi olduklarına işaret eder. Maddi anlamda ise kişinin karnın tok sırtının pek olmasına ve fakat tüm güzelliklerin ve bereketlerin kişinin kendi emeğinin ürünleri olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada saça kına yakmak, rüyayı gören kişinin tüm dert ve tasalarından, elem ve kederinden kurtulacağına, yaşadığı rahatsızlıktan kurtulacağına, kişinin yüksek makamlara geleceğine işaret eder. Başka bir tabirciye göre de herkes tarafından özenilecek kudrete, vefalı ve hayırlı evlada, hayrı olan işlerle uğraşmaya tabir edilmektedir. Bazı durumlarda yalan söyleyen bir kişiye, görevlerden dolayı zor durumda kalmaya, sıkıcı bir yaşantıya, istenmeyen bir hale gelmeye işaret eder. Diğer bir anlamı ise rızkının bollaşarak çalışma hayatında umduğu yere gelmeye, etrafında hayırlı kimselerin bulunduğuna ve bu kişilerin rüyayı gören kişi için temiz, güzel niyetlerinin bulunduğuna yorulur. Rüyayı gören kişi kendine destekçi olan kişilerle huzur ve neşeye kavuşacağına, bazende yağmura işaret etmektedir.

Rüyada saçına kına sürdüğünü görmek  faklı bir şekilde yorumlayanlar, rüyayı gören kimsenin kafasına bir takım sıkıcı şeyler taktığını, hatta saçlarının ağarmasına kadar neden olan, bu nedenle hayatından zevk almasını engelleyen tüm sorunlardan temizlenip hayattan tekrar zevk almaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada saçını kına rengi görmek bayanın rüyasında kına görmesi kendisi için büyük sevinç ve mutluluğa işaret eder.Bu kınanın elde saçta ya da başka bir yere yakılması pek de fark etmez. Çünkü genel olarak bayanlar için rüyada kına görmek hayırlıdır. Kişinin rüyada saçına kına yakmayı arzulaması, rüyayı gören bir kimsenin bir muradının olduğuna ve bu muradın gerçekleşmesi için henüz biraz daha zaman geçmesi gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada saçla beraber ele de kına yakılması, bayanın eşinden alacağı yardıma yorulur fakat kınanın tutmaması eşinin kendisine olan muhabbetini ortaya koymadan içinde yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyada saçları beyazlayan bir kimsenin saçına kına yakması sahip olduğu kudretin artmasına yorulmaktadır. Saçları kınalamak genel olarak bayanlar için neşe ve mutluluğa, baylar içinse mevki ve maddi güce yorulur.

Rüyada saç kınası satan bir kimse güzel haber ve mutluluğa, vefa görmeye tabir edilir. Rüyada kınayı yakmadan bir kap içerisinde görmek, rızık ve gelecek mutluluk verici bir haberdir. Rüyada başka bir kimsenin saçlarına kına yaktığını görmek, makamını yükseltmesine, rızkının ve malının çoğalacağına, kişinin ulaştığı yüksek makama kendi emeği ve çabası ile geleceğine yorulmaktadır. Rüyada saçına kına yakmak için bir yerler gittiğini görmek, kişi rüyada kendini kına yakmak için bir yerlere giderken görür ise pek de yakın olmayan bir yerlerden gelecek bir havadisle parasal olarak güçleneceğine işaret etmektedir

Rüyada saçına kına yakmak ve yıkamak hayra yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin, içini kemirip duran ne varsa onların sonuçlanacağına, huzurunu ve neşesini kaçıran bütün durumların son bulacağına, yüzün gülmesine neden olan her şeyden kurtulacağına, hayatını çekilmez hale getiren durumlardan arınılacağına, içinde kötülükten eser kalmayacağına ve bu güne kadar yaşadığı sorunların tamamının biteceğine işaret edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini iyi hissetmesi için ihtiyaç duyduğu her şeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kendi saçına kına yakmak, rüyayı gören kişinin, o güne kadar yaşadığı dertlerden, kederlerden ve kötü geçen günlerden kurtulacağına alamet eder. Varsa hastalıklarından kurtulacağına, kazancının bollaşarak artacağına, yaptığı bütün işlerden başarı sağlayacağına ve bütün sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada saçına kına yakıldığını gören kişinin, hayırlı arkadaşlar edineceğine, çevresindeki hayırlı kişilerin kendisine faydalı olacağına, yapacağı işlerden kendisine fayda sağlayacaklarına ve kendisinin de onlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder. Rüyada saça kına yaktırdığını gören kişinin, başarılar elde ettiği için yüksek makamlara layık görüleceğine, malının ve kazancının çok artacağına, tabiri caizse karnının tok sırtının pek olacağına ve başarılarının tek başına, kimseden yardım almadan elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kişi saçlarını kınalı görürse, bu o kişinin ticari hayatında umulmadık başarılar elde edeceğine, büyük işler başararak kariyer basamaklarını bir bir tırmanacağına, bu sayede önemli teklifler alacağına ve makam ve mevki bakımından çok yüksek mevkilere geleceğine alamet eder. Rüyada saça kına yakmak, rüyayı gören kişinin dertleri varsa derman bulacağına, hastalıkları varsa şif bulacağına, dara düşünce bütün zorluklardan kurtulacağına, kötü giden gidişatın düzelmesiyle hayata dört elle sarılacağına ve yaşamanın keyfini süreceğine delalet eder. Çetin geçen ve bir türlü bitmek bilmeyen zorlu olan hayatının düzeleceğine, yaşamanın tadına varacağına, iş hayatında yeniliklere imza atacağına ve yoluna çıkacak olan engellerin burada son bulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3990