Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Yaptırmak

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada saç yaptırmak, yeni bir maceraya girileceğini ve yeni heyecanlar yaşanacağını işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili yeni kararlar vereceğini ve bu karraın hayatının geri kalan kısmını büyük ölçüde şekillendireceğini ve yeni bir dönemin başladığını bildiren bu rüya hayırlara vesile olacağını göstermektedir. Güzel haberlere veya büyük kutlamalara da işaret eden rüyada saç kestirmek yeni bir iş imkanına kavuşacağına veya rüyayı gören kadın ise hamile olduğunun haberini alacağına delalet etmektedir.

Bu rüyayı gören kişi bekarsa kısmetinin çıkacağına ve yakın zamanda evleneceğine işaret etmektedir. Bu rüya yeni bir ev alınacağına veya değişik ülkelere seyahate çıkılacağına da delalet ettiği söylenen rüyada saç yaptırmak kişinin yeni bir müjdeli haber alacağına ve hayatının kalan kısmında mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi yaşlı ise hastalıklardan ve umutsuzluktan kurtulacağına ve yeniden hayata tutunarak tüm rahatsızlıklardan kurtulacağına işaret ettiğini söylerler.

Rüyada kuaförde saç yaptırdığını gören kişi, yakın zamanda zengin, gönlü açık ve kendisini mutlu edecek bir kısmetle tanışacağına ve mutlu bir ömür geçireceğine işaret etmektedir. Huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına işaret eden rüya neşe içerisinde geçecek huzurlu bir hayatın kendisini beklediğine işaret eder. Kuaförde saç yaptırdığını gören kişi hamile ise hayırlı ve mutlu bir hayat yaşayacak çocuk sahibi olacağına veya çocuğu varsa çocuğunun evleneceğine ve mutlu olacağına da delalet etmektedir.

Hem manevi açıdan huzur bulacağına hem de maddi olarak rahatlayıp sağlıklı bir hayat yaşayacağının habercisidir. Maddi sıkıntısı varsa sıkıntının ortadan kalkacağına delalet etmektedir. Eğer bu rüyayı gören kişi erkekse ve kadın kuaföründe saç yaptırdığını görüyorsa bu hayra yorulmaz. Rüya sahibi için bir felaket ve kötü bir haber alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saç yaptırdığını gören kişinin bazı yerlerini beğenmediğini ve bu yönlerini kendisine sıkıntı yaptığını gösterir. Kendisini beğenmeyen kişinin bunun için çözümler aradığını ve beğenilmek için yöntemler geliştirdiğine de yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi kendisinin eksiklerini kapatarak başkaları tarafından sevilen biri haline gelmek istediğinin belirtisi olarak da yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1792