Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Yakmak

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saç yakmak, ruh sağlığınızın bozulduğuna, yaşantınızda bazı sorunlar olduğuna, işlerinizde zarar edeceğinize, insanlara karşı güvensiz olduğuna işarettir. İş hayatınızda fırsatlar yakalacağınıza, kariyer hayatınızda başarılı olacağınıza, hayattaki her türlü zorluğa karşı mücadele ettiğiniz de mutlu bir haber alacağınıza delalet etmektedir. Üstesinden gelemeyeceğiniz bazı sorunlar olacağına yada çevrenizden yardım alacağınıza ve çok zengin olacağınıza, yeni araba alacağınıza delalet etmektedir.

Umutsuzluk içerisinde olduğunuza, yeni bir işe gireceğinize, başınıza kötü bir olay geleceğine, hep insanları kendiniz gibi gördüğünüz için hayal kırıklığına uğradığınıza delalet etmektedir. İyi bir kişiyle tanışıp evleneceğinize, verdiğiniz olan bir karardan dolayı pişman olacağınıza, manevi hayata yöneleceğinize, beklentilerinizi gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Sağlık sorunları yaşadığınıza, hayallerinizi gerçekleştireceğine, insanlardan uzak bir hayat yaşamak istediğinize, düşmanlarınıza karşı zafer elde edeceğinize delalet etmektedir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylardan dolayı sıkıntı yaşadığınıza, hayırlı olan olaylar yaşanacağına, hayatınıza renk katacak kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada saç yakmak, yeni bir işe gireceğinize ve kısa bir yolculuğa çıkacağınıza, mevkinizin yükseleceğine ve farkında olmadan yapmış olduğunuz davranışlardan dolayı pişmanlık yaşadığınıza işarettir. Yaşadığınız zorlukları kısa bir sürede atlatacağınıza, yeni bir sayfa açacağınıza, hayatı istediğiniz gibi yaşayacağınıza, işlerinizin üzerinde çok kafa yorduğunuza delalet etmektedir.

Kazancınızın günden güne artacağına, beklemediğiniz bir yerden maddi bir destek göreceğinize, ailenizden bazı kişilerle tartışmaların olacağına, sizin bu nedenlerle sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Çevrenizde sizin düşüncelerinize önem veren kişilerin olduğuna, eğitim hayatınızda başarılı olacağınıza ve kişisel olarak da kendinizi geliştireceğine işarettir. Kötü karakterli birinin hayatınıza gireceğine veya size sıkıntı yaratacağına, harcadığınız emeklerin boşa gitmeyeceğine, bolluk yada bereketin sizi beklediğine delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16983