Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Teli Koparmak

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Saç Teli Koparmak özel hayatta duyulan bir kısım endişe ve kaygılara işaret eder. Ayrıca rüyada saç teli görmeyi hayır ve güzel olarak da kabul edenler vardır. Rüyada saç teli gören kimsenin bereketli bir kazanç içerisinde olduğuna, işlerinin yolunda gittiğine, birikmiş bir servete konacağına ve makam elde edeceğine işaret olduğu şeklinde yorumlayanlar mevcuttur.

Bir kimsenin rüyada saç teli görmesi gerçek hayatta karşılaşılan bazı problemlere karşı gereğinden fazla tepki vermesi ve hatta işi biraz da olduğundan fazla abartmasıdır. Rüyada saç teli görmenin yorumu rüya sahibinin medeni haline göre değişir. Örneğin rüyasında saç teli gören kişi evli ise bu rüya eşinin kendisini bir başkası ile aldattığına yorululur. Rüya sahibi kişi eğer bekar ise bu durumda da en yakın dostları tarafından sırtından bıçaklanacağı yani ihanete uğrayacağına işaret eder.

Bir kimse rüyasında bir başka kişinin saçından tel kopartırsa ince ve nezaketsiz davranışlar içerisinde bulunulduğuna, düşüncesiz bir kısım fiillerle hareket edildiğine yorumlanır. Bir kimse rüyasında kendi saçından saç teli kopardığını görürse bu rüya, rüya sahibinin zor ve tartışmalı bir olayda arada kalacağına, kendisine ya da yakınlarına sıkıntı ve elem veren bir durum ile karşılaşacağına işarettir.

Bir kimsenin rüyasında tanımadığı bir kişinin başında hiç saç teli olmadığını görmesi sonucu itibarıyla pek fazla kar getirmeyen bir iş ile iştigal edileceğine işarettir. Rüya sahibinin rüyasında kendi başında saç teli kalmadığını görmesi iki farklı şekilde tabir edilir. Bu yorumlardan birincisi eğer rüyayı gören kimsenin belirli bir hastalığı mevcut ise bu hastalığından tamamen kurtulacağına şeklindedir.

Rüyada saç teli görmek ile ilgili diğer yorum ise kişinin tüm elem ve tasalarından uzaklaşarak mutlu bir ömür süreceği şeklindedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4502