Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Taramak

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada saç taramak hayallerin hayata geçeceğine, yağmura, verdiği sözü tutmaya, hoş sohbet bir akrabaya, dingin bir hayat süreceğine, planların hayata geçeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup iyi duruma geçmeye, kazanılan helal paraya, planların hayata geçeceğine, faydalı işler yapmaya ve rahatlamaya işarettir.Bir diğer yoruma göre de düşmanından emin olmaya, sağlığın kötüleşeceğine, iş nedeniyle geçim zorluğuna, düşmanlığını saklayan kimseye işaret eder. Rüyada saç taramak daha olumlu pencereden bakan rüya alimlerine göre de, bu rüya zorlanarak umduğu zafere kavuşmaya, kaybettikten sonra hayalini kurduğunu daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle elde ettiği kazanca, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu iyi bir geleceğe delalet etmektedir.

Rüyayı gören kişinin oldukça sevecen, iyi düşünen, sıcak kanlı, hatır gönül bilen ve herkesi seven, düşmanlık düşünmeyen biri olarak tabir edilir. Rüya sahibi kişi, sevgi yüklü kalbi ile dostluklar kuran biri olarak yorumlanmıştır. Herkese iyi niyetli davranan, bütün insanlar için olumlu düşünen, içinde fesatlık taşımayan, üzerine düşen sorumlulukları fazlası ile gerçekleştiren, manevi yönden de oldukça baskın olan bir kişi olarak yorumlanır.

Rüyada saçını taramak,rüyayı gören kişi ailesinden ve iş hayatında olan arkadaşlara, çevresinde gördüğü ve tanıdığı kişilere çok önem veren ve onları kırmamak için kendinden ödün veren biri olarak tabir edilmektedir. Arkadaşlığa ve dostluğa sahip çıkan, sevdikleri için gözünü kırpmadan ateşe atlayan biri olarak yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda kendisini sevenlerle gülmeye, bir kaç hafta içinde alınacak sevindirici bir havadis almaya, dostluklarında tatmin olmaya, aydınlık bir geleceğe, ticari getirisi yüksek işler yapacağına, parasal yükü olan bir tanıdığından uzak durmaya, sakin bir hayatı olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada saçını taramak, zenginliğe, memuriyette mertebeye yükseleceğine, eli açık bir tanıdığa, gelirin kazançlı ve bereketli olacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Olumsuz yorum olarak değer yitirmeye, fakirliğe düşmeye, sevimsiz bir duruma gelmeye, iş nedeniyle huzursuzluk yaşamaya, çözümü karmaşık bir durumla yüz yüze gelineceğine delalet edilir. Bazen de çağdaş rüya yorumcuları, görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek gözlediği huzura, zorlukları aşarak kazandığı zenginliğe, zorlanarak kazandığı daha iyi kazanca, meşakkatle hak ettiği yüksek mertebeye işarettir. Rüyada saç taramak, saç tarayan kişi erkek ise insanların üzüntü ve kederlerini gideren bir kimseye işaret eder. Rüyada saçını tarayan kadın ise, bekar kimsenin sonunun hayırlı olmasına işaret eder.

Rüyada saç taramak, rüya sahibinin at niyetli olmadığına, sevecen bir yapıya sahip olduğuna, herkesi seven bir kişilikte olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan tüm insanlara karşı sıcak kanlı olduğuna, fesatlık düşünmediğine, sorumluluklarına sahip çıktığına ve manevi anlamda da çok baskın bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada saç taradığını gören kişi çevresinin menfaatini düşünen ve bu huyu nedeniyle kendinden ödün veren bir kişi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi arkadaşlık ve dostluğu çok önem veren, bu nedenle kendini öne atan bir yapıya sahip olarak yorumlanır.

Rüyada başkasının saçını taramak, rüya sahibi için yaşanacak hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüya sahibinin üzüntü ve keder yaşayacağına, başına kötü olayların geleceğine ve bu olaylar nedeniyle kendinin ve ailesinin çok zor anlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada saç tararken saçların döküldüğünü görmek, rüya sahibinin maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacağına ve bu sıkıntı nedeniyle kendini uzun zaman kötü olarak görmeye işaret eder. Bu sıkıntılı olay nedeniyle bazı sağlık sorunlarına maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada saç tararken döküldüğünü görmek iş yaşamında karşılaşılacak haksızlığa, ortalık söz konusu ise ortaklığın bozulacağına işaret eder. Rüyada saç dökülmesi ayıca ayrılık, sağlığın bozulması, keder ve üzüntü olarak da tabir edilir.

Rüyada kısa saç taramak, maddi açıdan zararı dokunan yabancı bir kimseden uzak durmaya, tedbirli yaşamaya, sıkıntılardan kaçınarak bir yaşam sürüleceğine, becerisi yüksek olan bir kişiye, aydınlığa erişmeye işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı yaşamadan elde edilecek kazanca, güvenli bir yaşama, mutluluğa da delalet eder. Rüyada kısa saç taramak meşakkatten sonra erişilen güce, zorlukları aşarak elde edilecek kazanca, hasret duyulan rahatlığa işaret eder.

Rüyada uzun saç taramak, kazancın kat kat artacağına, mutlu ve ferah günlere erişileceğine, kısa sürede alınacak hayırlı bir habere maddi anlamda yaşanan sıkıntıdan kurtulmaya ve şöhrete kavuşmaya işaret eder.

Rüyada uzun saç taramak bir diğer yoruma göre ise, cahil bir kişiye, alınan sorumluluktan dolayı sıkıntı yaşamaya, zor bir olayla karşı karşıya kalmaya işaret eder.Rüyada kahverengi saç taramak, kazancın artacağına, dostlar ile bir arada yaşam sürüleceğine, faydalı işler ile uğraşılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada kahverengi saç taramak, alınacak müjdeli habere ve ferahlık içinde geçirilecek yaşama delalet eder.

Rüyada kahverengi saç taramak başka bir yoruma göre alınan sorumluluktan dolayı zor anlar yaşamaya, sıkıntılı dönemler yaşanacağına, hasret kalınan bir geleceğe işaret eder.Rüyada kumral saç taramak, yoksulluktan kurtulmaya, zengin bir yaşama, bereketi artan paraya, feraha ermeye işaret eder. Ayrıca başka bir yoruma göre sıkıntıya, hasreti çekilen paraya, delalet eder. Yine bir diğer yoruma göre, zorluklar sonucu kavuşulan mala delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16583