Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Örmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saç örmek, bazen hayra yorumlanırken bazen de insanların hoşnut olmayacağı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin rüyasında saç örmesi, hasta ise kendisine sağlık getireceğine, daralmış ise refaha kavuşacağına, uzun ömürlü olacağına, yapacağı işler ile bol kazanç elde edeceğine, sevinçli haberler alacağına ve hayır getirecek işler ile uğraşacağına alamet eder. Rüya sahibi için saç örmek hoş görülmeyecek, ayıplanacak ya da komik karşılanacak bir durum ise, bu durumda rüya, hoş karşılanmayacak şeyler yaparak kendi etrafındaki insanların gözünde değersiz hale geleceğine, bu durumdan dolayı gözden düşeceğine ya da değer kaybedeceğine ve bu durumun kendisini huzursuz edeceğine delalet eder.

Rüyada saç örgüsü gören bir kişinin rüyası da hem hayra yorumlanır hem de şerre yorumlanır. Bu rüya bazı kimseler için iyiliklerle karşılaşacağına, yapacağı bütün işlerden hayır göreceğine, hasta ise şifa bulacağına alamet ederken, bazı kişiler içinde tam tersi olabilir. Yani hastalığı olmayanlar hastalığa yakalanabilir ya da hastalığı varsa şifa bulunamayabilir, genel anlamda maddi durumu iyi olan biri ise, olumsuz olaylar karşısında borç altına girebilir, bekar ise kısmeti kapanabilir ya da evli ise evliliğine son verecek olaylar ile karşılaşabilir hatta evliliği bitebilir, şansızlıklar kendisine yarenlik edebilir ve bu şansızlıklar ile yapabileceği işleri eline yüzüne bulaştırarak başarısız olabilir, bu durumdan dolayı işinde kariyer kaybedebilir hatta işinden olabilir şeklinde rivayet edilir.

Rüyasında saç ördüğünü gören kişinin, maddi anlamda borçlarını temizlemek için birinden yardım alacağına ve bu sayede borçlarından kurtulacağına, refaha ulaşacağına, bundan sonra yapacağı işlerden büyük paralar kazanacağına ve bu sebeple olağan yatırımlar yapacağına, kar elde edebilecek işlerin peşinde koşarak ciddi mal varlığına sahip olacağına, bekar ise tez zamanda hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, bu evlilikten hayırlı evlatların dünyaya geleceğine, hasta ise şifa bulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1702