Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Çekmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saç çekmek genel olarak olumsuz ve mutsuz günlerin yaşanacağını işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi olumsuz yönde etkilenir ve psikolojisi alt üst olur. Rüyada saç çekmek kimin saçını çektiğine göre de yorumlanır. Eğer kişi rüyasında kendi saçını çekiyorsa bunun anlamı bu insanın dünya hayatına çok zaman harcadığı ve dünyevi işlere kendini kaptırarak ahiretini unuttuğu şeklinde yorumlanır.

Ayrıca bu rüyayı gören kişi dostlarının, akrabalarının uyarılarına kulak asmayarak bu tavırlarına devam edeceği ve hatta dostlarının da kalbini kıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada saç çekmek kişinin dostlarından uzak kaldığını anlayarak mutsuz olacağı günlerinde habercisidir. Kişi eğer rüyasında başkasının saçını çekiyorsa bu yine hemen hemen kendi saçını çekmesiyle benzer yorumlar taşımaktadır.

Rüyada başkasının saçını çeken kimse ahiretini hiç düşünmeden o kişiye tuzaklar kuracak ve onun kötülüğünü isteyecek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında saçını çektiği kişiyi kıskandığı ve onun mutlu olmayı hak etmediğini düşünerek o kişinin işlerine engel olacağı şeklinde yorumlara da yer verilmektedir. Rüyayı gören kişi bütün bu günahları işledikten sonra farkına varacak ve çok pişman olarak huzursuz günler yaşayacak şeklinde yorumlanır. Rüyada saç çekmek bu rüyayı gören kişinin iş yaşantısını da etkileyecek ve iş arkadaşlarıyla arasının açılacağını ve iş yerinde herkes tarafından dışlanacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada saç çekmek ayrıca bir kişinin kendisinin veya ailesinden birinin hastalanacağı ve uzun süre hastanede yatacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bütün bu yorumlardan da anlaşılacağı üzere rüyada saç çekmek tamamen olumsuz ve huzursuz günlerin yaşanacağını işaret eden bir rüyadır. Fakat böyle bir rüyayı görüp huzursuzluğa kapılmamalı ve normal yaşantımıza devam etmeliyiz çünkü hepimizin de bildiği gibi rüya yorumları kesin gerçekleşecek anlamına gelmemektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2267