Rüya tabiri ara

Rüyada Saç Boyası Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saç boyası görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan sakladığı bir sırrı olduğuna, bu sırrın kendisine acı verdiğine ve çok büyük sıkıntılara girmesine sebep olduğuna ve bu sırrı saklamak için çok çaba sarf ettiğine işaret etmektedir.Rüyada birinin kendisine saç boyası aldığını gören kişi, rüyada saç boyasının geldiğini görmek bu kişinin rüya sahibi hakkındaki hislerine ve takındığı tavırlara yorumlanmaktadır.

Rüyada saç boyası aldığını görmek, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği kazanca kavuşmaya, sıkıntıya düşerek hak ettiği toplu kazancı elde edebileceğine, uğraş vererek beklediği hayatı elde etmeye, kaybettikten sonra tekrar kazanacağı şerefe, verdiği uğraşların sonunda gözlediği şöhrete kavuşmaya yorumlanır. Saç boyası almak, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu saygınlığa kavuşmaya, hatalarının ardından beklediği rahatlığa, zahmetlerden sonra hak edilen ganimete, rüyada saç boyasının aktığını görmek uğraşarak hak ettiği rahata ermeye ve umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu daha rahat bir hayata şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada saç boyası görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdeki birinin size yeni bir şeyler sunmak istediğini, yaşadığı değişikliği veya gelişimi size göstermek istediğini ifade eder. Rüyanızda saç boyasının evde hazırlandığını görmeniz size kimlik projesini sunmak isteyen kişinin çok eski, modası geçmiş teknikleri kullanarak size bir şeyler anlatmaya uğraştığını ifade eder. Rüyada birinden saç boyası aldığını veye birine saç boyası verdiğini görmek kimlik değişimi ve boyanın rengi açık renkse bu iyi bir gelişme olduğuna işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5624