Rüya tabiri ara

Cover Image

Sabahlık

Eylül 10, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada sabahlık görmek, kişinin aşk hayatına işaret olan bu rüya, yaşanılan güzel aşklara, birlikteliğe, tutkulu sevdalar peşinde koşmaya ifade edilir. Rüyasında sabahlık gören kimse, arzu ettiği her türlü duyguya  sevdiği kişiyle yaşayacak ona olan bağlılığına sevgisi ile gösterecektir. Rüyada görülen sabahlık sembolü bazen de sabahlığa göre farklı anlamlar taşır. Rüyada eski yırtık sabahlık görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, beklentilerin gerçekleşmemesine, yıkılan umut kapılarına delalet eder.

Rüyada Sabahlık Görmek Ne Demek?

Rüyada sabahlık görmek, sabahlık rüyası tutkulu aşka, kişinin sevdiği kimseye karşı içinde geldiği gibi özgürce davranmasına, yaşayacağı güzel durumlarına işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, elinde var olan güzelliklerin kıymetini fazlasıyla değerli kılarak ileriye dönük mutluluğa doğru yolda ilerleyecektir. Rüyada sabahlık görmek, bazen de beklenen misafire, özlemle yanıp tutuşmaya, yaşanacak güzel dakikalara tabir edilir. Sabahlık rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz bu rüyanın gelip geçici heveslerden olmayıp kişinin birlikte olduğu kimseyle hayatını birleştirmesine, sıcak yuvaya sahip olmasına işaret ettiğini ifade ederler.

Rüyada Sabahlık Giydiğini Görmek

Rüyada sabahlık giydiğini görmek, bu rüya kişinin hazırlık içinde olup sevdiği kimseye karşı yapacağı sürprize işaret ederken kişinin şık ve parlak sabahlık giymesi, ona olan bağlılığına, tutkulu heveslerine işaret eder. Rüyada sabahlık giymek, bazen de yarım kalan işlerin peşinde koşmaya, gerçekleşme hayali güdülen işlerde tam gaz ilerlemeye, hakkın güzel kılınmasına tabir edilir.

Rüyada Sabahlık Almak 

Rüyada sabahlık almak, bu rüya kişinin yakın zaman da sevdiği kimselerden duyacağı mutlu edici haberlere, şansının ve kısmetinin açık olmasına, duyulacak güzel habere işarete eder. Rüyada sabahlık almak, bazen de değer görmeye, yeni ilişkilere yelken açmaya, hayırlı yolculuğa çıkmaya ifade edilir.

Rüyada Beyaz Sabahlık Görmek

Rüyada beyaz sabahlık görmek, bu rüya kişinin eşine olan sevgisine ona olan bağlılığına, duygularına hakim olamamasına yorumlanır. Rüyasında beyaz sabahlık gören kimse, ömürlük sevgiye nail olup kısmet yönünden çok şanslı kimse olacaktır.

Rüyada Pembe Sabahlık Görmek

Rüyada pembe sabahlık görmek, rüyayı gören kişinin kötü niyetli bir kadının duygularının esiri olup onun pençesine kapılacağına, ailesini ve sevdiklerini bu uğurda yok sayacağına yorumlanır. Rüyasında pembe sabahlık gören kimse, ailevi ilişkilerinde son noktaya gelerek ayrılık noktasına erişir. Bu rüya bazen de aşka, tutkuya, eğlenceli sürecek hayata işaret eder.

Rüyada Kırmızı Sabahlık Görmek

Rüyada kırmızı sabahlık görmek, kişinin eğlenceli ve tutkulu süre gelecek hayatına, çevresindeki olumsuz durumlardan etkilenmeyerek hayatını devam ettireceğine, alacağı güzel haberlerine işaret eder. Rüyada kırmızı sabahlık görmek, bazen de aşkı sevgiyi bulmaya, şükretmeye, hayatını güzel kılacak renkler getirmeye tabir edilir.

Rüyada Mor Sabahlık Görmek

Rüyada mor sabahlık görmek, diğer sabahlık rüyalarının aksine, gören kişi için olumsuz anlamlarda ifade edilen mor sabahlık rüyasını kişinin ailevi yaşayacağı sorunlarına, ikili ilişkilerinde son noktaya gelmesine, başının dertten ve belalardan kurtulmamasına yorumlanır. Rüyada mor sabahlık gören kimse, eşiyle arasında sorunlar yaşayarak hanedeki birlik ve beraberliği bozulmasına sebep verirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2102

Rüya Sitesi Linkleri