Rüyada saatin geri alınması görmek

Rüyada saatin geri alınması görmek bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, oturduğumuz binayı su bastığını gördüm. evimizin kapısını açtığım gibi suyun içinde bir sürü yüzen timsah gördüm. ama yavru timsahtı büyük değillerdi.duvarda yerde heryeri sarmışlardı.binanın üstünden aşağı katlara doğru öyle su akıyoduki heryer su içindeydi. suyun içine girip aşağı doğru kaçmaya başladım .timsahlardan biri üstüme çıktı, ettiği bütün duaların kabul olacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, zahmete düşeceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada saatin geri alınması görmek kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, işaret eder.

Dini olarak rüyada saatin geri alınması görmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada saatin geri alınması görmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır