Rüya tabiri ara

Cover Image

Saate Bakmak

Eylül 10, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada saate bakmak, kişinin heyecanla beklediği bir işe, önceden yapmış olduğu hazırlığa, aceleci davranışlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler aceleci davranışları yüzünden olması kolay olan işte zorluk çekerek elindeki fırsatları kaçıracaktır. Rüyada saate bakmak, bazen de evlilik yolunda heyecanlı bekleyişe, alınacak güzel habere, sevdiğiniz kimselerle çıkacağınız yolculuğa delalet eder. Saate bakmak rüyası kimi alimlere göre, zamana işaret ederken, bazı alimlerimiz bu rüyanın gören kişi için sınav niteliği taşıyıp sabrının ölçüldüğüne işarettir.

Rüyada Saate Bakmak Ne Demek?

Rüyada saate bakmak, saate bakmak rüyası maddi gelire ve bol rızka işaret ederken kişinin sağlayacağı kazançlarına, ticari anlamda başarısına, adaletinden ve dürüstlüğünden taviz vermemesine yorumlanır. Rüyasında saate baktığını gören kimse, fırsat kapılarını hayırlı yönlerde etkin kılarak ticari anlamda büyük servetlere nail olurlar. Bu rüya bazen de gelecek olan güzel misafire, duaların kabulüne, alınacak güzel habere işaret eder.

Rüyada Bozuk Saate Bakmak

Rüyada bozuk saate bakmak, bu rüya kişinin hayal dünyasında yaşayıp gerçekleri görmezden geleceğine, bilinçsiz olarak girdiği işlerde bir çok hataya yer vererek haklı yollarla elde ettiği kazançlarını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında bozuk saate baktığını gören kimse, burnunun dikine giderek ona yardım elini uzatan kişileri kendisinden uzak eyler.

Rüyada Kolundaki Saate Bakmak

Rüyada kolundaki saate bakmak, rüyasında kolundaki saate baktığını gören kimse heyecanlı bekleyişin içinde olup alacağı güzel haber karşısında muradına erecektir. Bu rüya kurulacak yeni arkadaşlıklara, kişinin yalnızlık duygusundan kurtulmasına, eline geçecek fırsatlarına yorumlanır. Rüyada kolundaki saate bakan kimse, girdiği sınavlar sonucu bekleyişlerine girerek başarılı hayatını umut dolu gözlerler bekleyiş içine girer.

Rüyada Telefondan Saate Bakmak

Rüyada telefondan saate bakmak, bu rüya kişinin önemli bir randevu içinde olup sevdiği kimseye olan bekleyişine delalet eder. Rüyasında telefondan saate baktığını gören kimse, iş amaçlı girdiği mülakattan başarılı sonuç alarak başarısını sevdikleri kimselerle paylaşır. Rüyada telefondan saate bakmak, bazen de aile içi duyulacak güzel habere, sevdiğiniz kimselerle çıkacağınız yolculuğa delalet eder.

Rüyada Sürekli Saate Bakmak

Rüyada sürekli saate bakmak, kişinin bulunduğu sıkıcı ortamdan kurtulmak için verdiği mücadelesine, bir an önce o yerden kurtulmak için çaba sarf ederek büyük uğraş içine gireceğine yorumlanır. Rüyasında sürekli saate baktığını gören kimse, hane içinde hasta bir yakınına destek sağlayarak kişinin bir an önce iyileşerek sağlığına kavuşması için amaç içine girer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5874