Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Saat Almak Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Temmuz 31, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada saat almak , rüya sahibi hem iş hem de aile hayatında kötü durumlarla karşılaşacağına , büyük sorunlar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına , eğer bu sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız o zaman önceden tedbir almanız gerekiyor.

Tedbir alırsanız büyük zararlardan kurtulmuş olursunuz ve bunun yanı sıra sıkıntılı , üzücü durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Rüyada saat aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok zor zamanlar geçireceğinize , sorunlarınıza sorun ekleneceğine , kötü günler yaşayacağınıza ve işlerinizin her geçen gün kötüye doğru gideceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra büyük bir zarara uğrayacağınıza ve iflasın eşiğine kadar geleceğinize işaret eder.

Rüyada Saat Hediye Almak Ne Demek?

Rüyada saat hediye ettiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz zor günleri çok sevmiş olduğunuz insanların destekleri sayesinden ortadan kaldıracağınıza ,

büyük başarılara imza atacağınıza , hem güzel hem de hayırlı işlere gireceğinize , sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup mutlu bir hayat süreceğinize alamet eder.

Rüyada Saat Satın Almak Ne Demek?

Rüyada saat satın aldığınızı gördüyseniz , büyük sorunlar yüzünden iş hayatında yüzünüzün bir türlü gülmeyeceğine , zor zamanlar geçirdikten sonra çevrenizde bulunan insanlar sayesinden tekrardan dimdik ayağa kalkacağınıza ve güzel işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölüden Saat Almak

Rüyada ölü olan birisinden saat aldığınızı gördüyseniz , iş yaşamınızda karşılaşmış olduğunuz sorunları çözmek için çevrenizde destek alacağınıza yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2358

Rüya Sitesi Linkleri